Maksat Bilgi

2015 Yaz saati uygulaması ne zaman bitiyor?


2015’in son aylarına girerken,2015 yaz saati uygulamsı ne zaman biteceği konusunda açıklama yapıldı.Detaylar bilgi yazımızda…

yaz-saati-uygulamasi-bitiyor 2015 Yaz saati uygulaması ne zaman bitiyor?

Son Bilgi:

25 Ekim’de sona erecek olan yaz saati uygulaması 8 Kasım’a ertelendi. Karar Resmi Gazete’de yayınlandı.

(29.09.2015)

Geçici hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş’tan Yaz saati uygulamasının ne zaman sona ereceği hakkında bir açıklama yaptı.Saatlerin ne zaman geri alınacağı ile ilgili açıklama şu şekilde;


Başbakan yardımcısı ve Hükümet  Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 1 Kasım seçimleri yüzünden ertelenen kış saati uygulamasının başlama tarihiyle ilgili çalışmanın yapıldığını belirtti ve 8 ya da 9 Kasım’da saatlerin bir saat geri alınacağını aktardı.

25 Ekim 2015’te geçilmesi planlanan kış saati uygulamasının, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler nedeniyle ertelenmesi gündeme gelmişti.

Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş, konuyla ilgili çalışmanın yapıldığını belirtti. Kurtulmuş, 8 ya da 9 Kasım’da saatlerin bir saat geri alınacağını duyurdu.

Kaynak: Sol.org.tr

İş yerinize veya web sitenize gerçek ziyaretçi veya müşteri çekin!
Nasıl Yapıldığını Öğrenmek İçin Tıklayın!2 Yorum

2 Yorum

 1. ertuğrul

  5 Kasım 2015 tarihinde 16:13

  Abi pc ye bakıyom başka saat telefona bakıyom başka saat vallaha her sabah kafa karıştırıcı bir durum.Biir an önce geçsekte kurtulsak.

 2. ibrahim ibil

  ibrahim ibil

  29 Eylül 2015 tarihinde 21:43

  Bilgi yazımız güncelleniştir.Güncellenen bilgi : 25 Ekim’de sona erecek olan yaz saati uygulaması 8 Kasım’a ertelendi. Karar Resmi Gazete’de yayınlandı. şeklindedir.

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı