Eğitim ve Öğretim

2016-2017 Yılı Eğitim Dönemi-Okullar Ne Zaman Açılıyor?

Yaz tatilinin bitimiyle yeni eğitim döneminde,en çok sorulan soru ise , Okulların ne zaman açılacak ? sorusu.Bizde bu soruyu Maksat Güncel kategorisi üzerinden haber dolması olmadan sizlere bildirmek isteriz.Öncelikle bu sorunun geçen dönemlere göre bu sene neden bu kadar çok sorulmasının nedenini yazalım;

Yaz ayında terör olayları ve darbe girişimi gibi ülkemizi olumsuz etkileyen olaylar sonucu birçok veli ve öğretim ile ilgilenen kişilerin aklındaki sorudur. Olaylar nedeniyle,okulların geç açılacağı yönündeki söylentiler de dolaşmaktaydı.

Fakat bu söylentilerin üzerine,ilgili makamlardan sık sık açıklamalar geldi. Özellikle,en ilgili makam olan,Milli Eğitim Bakanlığı okulların belirtilen tarihte açılacağıyla bir bildiride bulundu.

Okullar ne zaman açılacak?

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre okullar ne zaman açılacak sorusu cevabını buldu. Daha önceden de belirlendiği gibi 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı 19 Eylül’de açılacak.

2016-okullar-ne-zaman-acilacak

Kaynak: Milli Eğitim Bakanlığı

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirinMaksatBilgi Facebook Sayfamızı Beğenerek Daha Fazla Bilgiyi Keşfedin!

2 Yorum /sende üye olmadan yorum yap

2 Yorumlar

  1. Servet

    29 Ağustos 2016 at 13:32

    İdeal tarih bşrde kurban bayramı keşke ekim başı olsa

  2. Berke

    28 Ağustos 2016 at 03:58

    Artık açılsın ya

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı