Oyun

Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!Son zamanların mobil dünyasında en çok kazanan oyun geliştiricilerinden olan Rovio Games hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ziyaret edilmiş, şirket hazırlığını sürdürdüğü oyun ve önceki yapımları için Tayyip Erdoğan‘a bilgilendirmeler yapmıştı. Şirketin yoğun bir gündemle üzerinde çalıştığı oyunun son rütuşları nihayet sona erdi.

Angry Birds adında getirdiği yeni oyunlarıyla bir devrim yaratan şirket, yine yeni yeniden bir oyunla daha karşımızda. Geçtiğimiz oyunlarda olduğu gibi duyurusunu çıkışından önce gerçekleştirdiği, mobil oyun severleri merakla bekleten o oyunun adı Angry Birds GO olmuştu. O oyun bugün Android, iOS ve Windows Phone için çıkışını gerçekleştirdi.

1385635868_angry-birds-go-screen-3.jpg Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

Marketteki yerlerini ücretsiz bir şekilde alan oyun, hikaye kurgu ve yeni stiliyle kullanıcıların telefonlarında baş köşeyi almak için hazırlanıyor. Siz de oyunu hemen ilk indirip oynayanlardan olmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linklere tıklayarak marketinize gidip oyunu indirebilirsiniz.

İndirmek için aşağıdan seçin;

download_android Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!    Download_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40 Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!   windows-store-dan-indir Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

İlgili Bilgi:  Robin Williams'ın Oyun karakteri yaratılıyor

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşinizi tanıtın ve yayınlayın! Herkesden bir adım önde olun!
Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı