Oyun

Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

Son zamanların mobil dünyasında en çok kazanan oyun geliştiricilerinden olan Rovio Games hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ziyaret edilmiş, şirket hazırlığını sürdürdüğü oyun ve önceki yapımları için Tayyip Erdoğan‘a bilgilendirmeler yapmıştı. Şirketin yoğun bir gündemle üzerinde çalıştığı oyunun son rütuşları nihayet sona erdi.

Angry Birds adında getirdiği yeni oyunlarıyla bir devrim yaratan şirket, yine yeni yeniden bir oyunla daha karşımızda. Geçtiğimiz oyunlarda olduğu gibi duyurusunu çıkışından önce gerçekleştirdiği, mobil oyun severleri merakla bekleten o oyunun adı Angry Birds GO olmuştu. O oyun bugün Android, iOS ve Windows Phone için çıkışını gerçekleştirdi.

1385635868_angry-birds-go-screen-3.jpg

Marketteki yerlerini ücretsiz bir şekilde alan oyun, hikaye kurgu ve yeni stiliyle kullanıcıların telefonlarında baş köşeyi almak için hazırlanıyor. Siz de oyunu hemen ilk indirip oynayanlardan olmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linklere tıklayarak marketinize gidip oyunu indirebilirsiniz.

İndirmek için aşağıdan seçin;

download_android    Download_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40   windows-store-dan-indir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı