Maksat Bilgi

Apple, iOS 8.1 Güncellemesini Yayınladı!
İOS 8’e gelen En Büyük Güncelleme!
ios_8_1_yayinlandi Apple, iOS 8.1 Güncellemesini Yayınladı!

Apple,Geçen haftadaki yeni ürünlerini tanıttığı Konferansta İOS 8.1 de duyurmuştu.Bu güncelleme İOS 8 e gelen en büyük güncelleme ve büyük hataları ortadan kaldıran güncelleme olduğu söylenmişti.Aynı zamanda Apple Pay’i çalıştıracak güncelleme de bu güncellemedir.

16 Ekim’de açıklandığı gibi bugün iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarına sununlan iOS 8.1’in yeniliklerin yanı sıra, hata düzeltmeleri ve pil kullanımına yönelik iyileştirmeler de yayınlanıyor.

iOS 8.1’deki Değişiklikler Neler?

12B411 sürüm numarası ile yayınlanan iOS 8.1’in kullanıcılara yeniden 2G – 3G bağlantı arasında geçiş yapma imkanı sağlamanın yanı sıra, Wi-Fi veBluetooth bağlantısında görülebilen sorunlara çözüm getirmiş olması veHealthKit kullanan uygulamalar ile Apple’ın Sağlık uygulaması arasındaki problemleri ortadan kaldırması bekleniliyor. Apple tarafından yayınlanan güncelleme içeriği ise şöyle:

ios8-1-guncellemesi-degisiklikleri Apple, iOS 8.1 Güncellemesini Yayınladı!

iOS 8.1 ile birlikte ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan iPhone 6ve iPhone 6 Plus sahipleri için Apple Pay’in de kullanıma sunmasıyla birlikte artık kullanıcılar, telefonlarında bulunan NFC aracılığıyla Apple Payanlaşmalı yerlerden alışveriş yapabilecekler.

iOS 8.1 Nasıl Yüklenilir?

iOS cihazlarınızdan Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme menüsünü takipederek yükleyebileceğiniz iOS 8.1’i ayrıca bilgisayarınızdan iTunes ile de yükleyebilirsiniz. Benim tavsiyem bu kadar büyük boyuttaki güncellemleri yüklerken cihazınızı iTunes’a bağlayarak yedekleyip güncellemeyibilgisayarınız aracılığı ile gerçekleştirmeniz.

 

Kaynak: shiftdelete.net

 

İlgili Bilgi:  Hava Yastığı Nasıl Çalışır?

Ayda 1.000TL Kazanabilirsin! Profilini tamamla,Anketleri doldur ve kazanmaya devam et!


2 Yorum

2 Yorum

  1. birkan

    31 Ekim 2014 tarihinde 18:13

    güncelleme den sonra daha da kötü oldu (iphone 4s)

  2. by murat

    28 Ekim 2014 tarihinde 00:26

    Telefon çalıyor ve cevaplayı açıyorum 1-2 saniye kulağıma dayadığım da hala çalmaya devam ediyor.Güncelleme olmadan öncede vardı şimdi de devam ediyor

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Alakalı Bilgiler:yukarı