Teknoloji

Apple Music Türkiye’ye de GeldiApple’ın müzik servisi geç de olsa Türkiye pazarına giriş yaptı.

apple-music-turkiyede Apple Music Türkiye'ye de Geldi

Apple’ın bir süre önce hizmete açtığı Apple Music, sonunda Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Hizmetin Türkiye’ye gelmesinin gecikmesinde telif sorunlarının rol oynadığı biliniyor.

Apple’ın Spotify, Deezer gibi müzik dinleme hizmetlerine rakip olarak sunduğu Apple Music, Türkiye’de 4 Şubat günü saat 21:00 itibariyle kullanılabilir hale geldi.

Apple Music başta iOS’a özel bir hizmet gibi görünse de, uygulama diğer platformlarda da kullanılabiliyor. Apple Music ile arşivdeki şarkıları dinleyebilmenin yanında Beats 1 radyosu da dinlenebiliyor.

Apple Music’te Türkiye’den şu sanatçılar dinlenebilecek: Sıla, Ceza, Buray, Halil Sezai, Koray Avcı, Ayşe Hatun Önal, Edis, Güliz Ayla, Sezen Aksu, Cem Adrian, Resul Dindar, Mehmet Erdem, Fettah Can, Orhan Gencebay, Soner Sarıkabadayı, Hande Yener, Hüsnü Şenlendirici, Onurr, Gece, Ahmet Kaya, Dilek Türkan, Oğuzhan Koç.

Hatta sizler için ShiftDelete ekibinin hazırlamış olduğu videoyu da buradan paylaşmak istiyoruz!“İlk 3 ayın ücretsiz olduğu Apple Music’i sizlerle beraber deniyoruz. İşte ilk izlenimler ve ilk kurulum.”

Kaynak: Karnaval,ShiftDelete,Youtube

İlgili Bilgi:  2016'nın En İyi Torrent Siteleri

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı