Müzik

Britney Spears – Perfume Yeni Klip Yeni Single

Yeni albümünü son günlerde piyasaya sunan Britney Spears, son single’ı için klip yayınladı.

britney spears parfume klip single video orginal

Daha Öncede Work B… Klibi ile Olay Yaratmıştı ama bu sefer Pek olmadı.Şarkı Pek Hareketli olmasa da bildiğimiz Britney Spears Bildiğimiz Şarkı tarzı ve dansı müziği ile bizi eskiyi aratır gibi geldi.İzleyin ve Görüşlerinizi Aşağıdan Bizimle Paylaşın!

Olay ise ;

ABD’li pop şarkıcısı Britney Spears, Britney Jean albümünden “Perfume” şarkısı için klip yayınladı. Yönetmenliğini “Toxic” ve “Womanizer” videolarını da çeken Joseph Khan’ın üstlendiği klipte Spears’ın sevgilisini canlandıran adam başka bir kadınla görüşüyor.

“Parfüm” anlamına gelen şarkının klibinde Spears, üstüne kendi parfümünü sıkarken görüntülenerek ürün yerleştirme yaptığı için eleştirildi. Yorumlara henüz tepki vermeyen Spears’ın son single’ın prodüktörlüğünü will.i.am ve yazarlığını Sia üstlendi.

Kaynaklar : Youtube , Karnaval.com

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı