Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)Türkiye’de sinema salonlarına, 3’ü yerli olmak üzere 8 film,vizyona giriyor.Filmlerle ilgili , detaylar,fragmanı,özetleri ve oyuncuları aşağıda yer almaktadır…

1. Mustang (23 Ekim 2015)

Mustang-Filmi-2015-Afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi:  23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 37dk
Yönetmen: Deniz Gamze Ergüven
Oyuncular: Güneş Nezihe Şensoy, Doğa Zeynep Doğuşlu, Tuğba Sunguroğlu,Elit İşcan,İlayda Akdoğan,Ayberk Pekcan,Bahar Kerimoğlu,Burak Yiğit
Türü: Dram
Ülkesi: Türkiye , Fransa , Almanya

Film Hakkında

Yönetmenliğini Deniz Gamze Ergüven’in yaptığı “Mustang” 23 ekim yani yarın izleyicilerle  buluşacak.

Filmin konusuna kısaca bakarsak;  bir Karadeniz kasabasında büyükanneleriyle yaşayan, büyüme çağındaki 5 yetim kız kardeşin maruz kaldıkları toplum baskısına karşı, kendi yöntemleriyle direnişleri ve özgürlük arayışları anlatılıyor.

Dünya prömiyerini 68. Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren ve Fransa’nın yabancı dilde Oscar adayı olan film, 21. Saraybosna Film Festivali’nde de “En İyi Film”, “En İyi Kadın Oyuncu” ve “Seyirci” ödüllerini kazanmıştı.Filmin Fragmanı

2.Takım: Mahalle Aşkına (23 Ekim 2015)

Takim-Mahalle-Askina-Filmi-2015-Afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Yönetmeni: Emre Şahin
Oyuncular: Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, Beyza Şekerci,Rozet Hubeş,Pascal Nouma,Mehmet Özgür,Erkan Kolçak Köstendil,Ayça Erturan
Türü: Macera
Ülkesi: Türkiye

Film Hakkında

Yönetmenliğini Emre Şahin’in yaptığı macera türündeki filmde; Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, Beyza Şekerci ve futbolcu,radyo programcısı ve oyuncu Pascal Nouma oynuyor.

Filminin konusuna bakarsak kısaca , iyinin kötüyle mücadelesini, takım olmayı ve mahalle dayanışmasını, babalarından miras kalan halı sahayı satmak istemeyen iki kardeşin hikayesi üzerinden konu ediniyor.

Filmin Fragmanı

3.Evlenmeden Olmaz (23 Ekim 2015)

Evlenmeden-Olmaz-Filmi-2015-Afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 30dk
Yönetmeni: Yasemin Türkmenli
Oyuncular: Cansel Elçin, Özge Özberk, Hakan Eratik,Serkan Kuru,Gözde Okur,Serhat Yiğit,Seda Demir,Suzan Aksoy
Türü: Komedi , Dramatik komedi
Ülkesi: Türkiye

Film Hakkında

Modern çağda evlilik baskısı ve korkusu arasında sıkışıp kalmış kızların ve erkeklerin öyküsünü anlatan filmin konusuna kısaca özetlersek ;

İlgili Bilgi:  22 Ekim Apple İPad Etkinliği Türkçe Dublaj Full İzle

Zeynep (Özge Özberk) ve Yavuz (Cansel Elçin) birbirini çok seven iki insandır, ancak Zeynep’in evlilik ısrarı, Yavuz’un ise evlenmeye sıcak bakmaması nedeniyle ayrılırlar. Ancak ikisi de birbirini unutmayı başaramaz. Zeynep, işi gereği “Evlenmeden Olmaz” adlı bir çöpçatanlık bürosuna 2 arkadaşıyla birlikte gittiğinde, büronun Adnan adlı tuhaf sahibiyle tanışır. Adnan Zeynep’e, eski aşkını unutturacak birini bulur, ancak bu kişi hepsinin hayatını tamamen değiştirecektir.

Filmin Fragmanı

4.Babalar ve Kızları (23 Ekim 2015)

Babalar-ve-kizlari-filmi-2015-afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 56dk
Yönetmeni: Gabriele Muccino
Oyuncular: Russell Crowe,Amanda Seyfried,Aaron Paul,Diane Kruger,Jane Fonda,Ryan Eggold,Bruce Greenwood,
Türü: Dramatik
Ülkesi: ABD

Film Hakkında

Filmin yönetmeni olan Gabriele Muccino’yu ,”Umudunu Kaybetme” ve “Yedi Yaşam”  gibi başarılı yapımlardan tanıyoruz.Filmin başrollerinde ise , Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul ve Diane Kruger yer alıyor.

Filmin konusuna kısaca gelecek olursak ; Dram türündeki film, eşinin ölümünden sonra 5 yaşındaki küçük kızına tek başına ebeveynlik yapmaya çalışan ve geçirdiği nöbetler dolayısıyla tüm hayatı değişen bir babanın, kızıyla kurmaya çalıştığı bağın ve yazarlık kariyerindeki inanılmaz değişimin hikayesini anlatıyor.

Filmin Fragmanı

5.Son Cadı Avcısı (23 Ekim 2015)

Son-Cadi-Avcisi-Filmi-2015-Afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 47dk
Yönetmeni: Breck Eisner
Oyuncular: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood,Ólafur Darri Ólafsson,Rena Owen,Julie Engelbrecht,Michael Caine,Joseph Gilgun
Türü: Fantastik , Aksiyon
Ülkesi: ABD

Film Hakkında

Filmin yönetmenliğini ,Breck Eisner yapıyor. Başrollerinde ise son filmi Hızlı ve Öfkeli 7’den ve aksiyon filmlerinden tanıdığımız, Vin Diesel . Yüzüklerin efendisi serisi ile büyük başarı göstermiş olan Elijah Wood başrolleri paylaşıyor.

Filmin konusuna kısaca özetlersek;  13. yy’da bir cadı avcısı olan Kaulder, Kraliçe Cadı’yı öldürmeyi başarır ancak son anlarında Kraliçe onu ölümsüzlükle lanetler. Bu nedenle karısı ve çocuğundan sonsuza dek ayrılır. Günümüz New York’unda yaşamayı sürdüren Kaulder, aradan geçen yüzyıllar sonrasında, türünün son örneği olarak kalmıştır. Bu sürede cadılarla savaşmış ve acı çekmiştir. Ancak geri gelen Kraliçe Cadı ölümünün intikamını almaya kararlıdır. İkisinin savaşı, aynı zamanda dünyanın geleceğini belirleyecektir ve bu savaşta en büyük yardımcısı dişi bir cadı olacaktır.

İlgili Bilgi:  Defne Samyeli

Filmin Fragmanı

6.Solace (23 Ekim 2015)

Solace-Filmi-2015-Afisi Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 41dk
Yönetmeni: Afonso Poyart
Oyuncular: Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan,Abbie Cornish,Matt Gerald,Jose Pablo Cantillo,Marley Shelton,Xander Berkeley
Türü: Gerilim , Fantastik
Ülkesi: ABD

Film Hakkında

Afonso Poyart’ın yönettiği filmin başrollerinde Colin Farrell, Anthony Hopkins, Jeffrey Dean Morgan ve Abbie Cornish gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor.

1995 yapımı gerilim klasiği “Yedi” filminin devamı olarak görülen film, olağanüstü güçleri olduğuna inanılan, ancak artık emekliye ayrılmış Dr. John Clancy isimli eski bir analistin, bu güçlerini kullanarak FBI’ın da aradığı bir seri katilin peşine düşmesini konu ediyor.

Filmin Fragmanı

7.Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu (23 Ekim 2015)

Paranormal-Activity-5-Hayalet-Boyutu-2015-Filmi-Afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 28dk
Yönetmeni: Gregory Plotkin
Oyuncular: Chris J. Murray, Brittany Shaw, Olivia Taylor Dudley,Dan Gill,Don McManus
Türü: Korku
Ülkesi: ABD

Film Hakkında

Genelde sırları vizyona girmeden bir hafta öncesine kadar afişe edilmeyen “Paranormal Activity” filmlerinin beşincisi “Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu” Fleeges ailesinin yaşadıklarını anlatıyor.

Olivia Taylor Dudley, Brit Shaw, Ivy George, Chloe Csengery ile Aiden Lovekamp’ın oynadığı Gregory Plotkin yönetmenliğindeki film, serinin hayranlarına üç boyutlu bir macera sunacak.

Filmin Fragmanı

8.Otel Transilvanya 2 (23 Ekim 2015)

Otel-Transilvanya-2-Filmi-2015-Afis Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (23 Ekim 2015)

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Filmin süresi: 1 saat 29dk
Yönetmeni: Genndy Tartakovsky
Oyuncular: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez,
Türü: Animasyon , Fantastik , Komedi
Ülkesi: ABD

Film Hakkında

Genndy Tartakovsky’nin yönettiği animasyon türündeki filmin orjinal seslendirmelerini Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez ve Kevin James yaptı.

Filmin ikinci serisinin konusu şöyle:

“Daha önce insanlara kapısını kapalı tutan Otel Transilvanya, artık insan müşterileri de kabul etmeye başlamıştır. Birbirinden ürkütücü yaratıklar, insanlarla birlikte yaşamaktadır. Misafirler arasında Dracula’nın yarı insan, yarı vampir torunu Dennis de vardır. Anne babasının yokluğunda çok sevdiği torunuyla ilgilenen Drak, Dennis’in hiçbir vampirlik belirtisi göstermediğini görür ve ona vampir olmanın gerekliliklerini öğretmeye karar verir.”

İlgili Bilgi:  Levent Üzümcü

Filmin Fragmanı

 

Kaynak: Onedio , Beyazperde

 


musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı