MaksatReklamlar

Burcu Esmersoy’un Önerisi

Güzelliğiyle  etkileyen Bucu Esmersoy, Avon’un güzellik elçisi olarak, yenilenen Advance Techniques Serum Serisi’ni ve Besleyici Supreme Oils Serisi’ni öneriyor.

Burcu Esmersoy’un saçlarının nasıl her zaman kuaförden çıkmış gibi göründüğünü merak ediyor musun? Sırrı Avon Advance Techniques Kuru Saç Ucu Onarıcı Serum! Çekimlerde, setlerde sürekli ısı ve işleme maruz kalan saçları kırılmalara karşı 5 kata kadar güçlendiren ve %100’e varan parlaklık sağlayan Avon Advance Techniques Kuru Saç Ucu Önerici Serum ile Burcu Esmersoy’un saçları artık daha güçlü!

Advance Techniques Onarıcı Serum’un kullanımı çok kolay ve pratik! Islak ya da kuru saç uçlarına uygula ve durulama! Sen de şimdi Avon.com.tr’yi ziyaret et, farklı saç problemlerine uygun serumları keşfet

serum Burcu Esmersoy'un Önerisi

Güçlü saçlar ve pürüzsüz bir görünüm istersen Elektriklenmeyi Kontrol Etmeye Yardımcı Serum ve Hızla Onaran Serum’u öneririz. Advance Techniques serum serisi ile saçların bir elmas gibi güçlü ve güzel olsun!

Saçıma serumla bakım yaptım, peki hangi şampuanı ve saç kremi kullanıp serumun etkisini artırmalıyım dersen, cevabımız Advance Techniques Besleyici Supreme Oils Serisi! İçeriğindeki Macadamia, kamelya, badem, üzüm çekirdeği ve marula yağları sayesinde saçlarını derinlemesine besler. Üstelik, içerdiği ürünler seri halinde kullanıldığında, kullanan kadınların %95’i saçlarının güzellik salonundan çıkmış gibi bakımlı göründüğünü belirtti. Doğal yağlar içeren seriyi hemen keşfet!

Bu yazı Avon Kozmetik aracılığıyla yazılmıştır

İlgili Bilgi:  Kapadokya Gezilecek Yerler
Yorumlar

yukarı