Biyografi

Dilara Gönder

Dilara-Gonder-2

Dilara Gonder

Doğum adı : Dilara Gönder
Doğum Tarihi : 17 Haziran 1983
Doğum Yeri :Herrenberg, Almanya
Meslek(ler) : Sunucu
Etkin yıllar : 2004-

Hakkında

Dilara Gönder,Türk televizyon sunucusu.Gönder İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı’nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması’na okul radyosunda yayımlanan “DinleBul” adındaki programla katıldı.Programı radyo dalında birinci seçildi.

FBTV’de “MusicBox” isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007’de Lig TV’ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı. Ardından TRT’de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı. 2010 yılında NTV Spor’a transfer oldu.

Gönder, çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.Aynı Zamanda Dilara Gönder Ntv Spor çalışmıştır. Ntvspor da Spor haberlerini sunmakla bilinen Sunucu Dilara Gönder TV programlarına da Konuk olmuştur.

 

Videoları

GQ Türkiye – Dilara Gönder & Birol Namoğlu kamera arkası

Dilara Gönder vs Gürkan Uygun

Fotoğrafları

 

Kaynaklar 

Kaynaklarından Toplanarak Derlenmiştir.

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


1 Yorum/sende üye olmadan yorum yap

1 Yorum

  1. Magazine

    Magazine

    24 Şubat 2015 at 18:36

    Ünlünün Biyografi sayfasındaki videolar düzenlenmiştir.

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı