Bilim ve Teknik

Dünya İki Başlı Çocuğu Konuşuyor

dünyanın iki başlı çocupu konuşuyor

dünyanın iki başlı çocupu konuşuyor

Başının arkasında ikinci bir kafayla doğan üç aylık kız çocuğu ameliyat oldu, tıp litaratürüne geçti.

Afganistan’da dünyaya gelen Asree adlı küçük kızın başının arkasında bir başı daha bulunuyordu. İkinci kafatası üzerinde saç çıkan küçük kız ameliyat edildi.

Fransız ajansı Agence France Presse’in haberine göre, Chaparlar bölgesinde dünyaya gelen küçük kızı ameliyat eden Dr. Ahmed Obaid Mojadidi, Asree’nin kan damarlarının diğer kafatasına bağlı olması nedeniye operasyonun hayli zor geçtiğini açıkladı.

Asree-Gul

Asree-Gul

Asree ile aynı zamanda doğan ikiz kardeşinin hiçbir sağlık sorunu olmadığını belirten doktorlar, küçük kızın durumuna anne karnında gelişmeyen üçüzünün yol açtığını söyledi.

Üçüz bebeklerden birinin rahimde yanlış yerleşmesi sonucu doğmayan bebeğin kafası Asree’ninkine yapışık olarak doğdu. Kafası Asree’ninkine yapışık doğan üçüncü bebeğin bedeni ise gelişmedi.

Kaynak : Karnaval.com

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


1 Yorum/sende üye olmadan yorum yap

1 Yorum

  1. Sesmed Medikal

    29 Mart 2016 at 05:34

    Teşekkür Ederiz Backlink için verdiğiniz 2 site sanırım sorunlu

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı