Teknoloji

Facebook iOS uygulamanız her güncellemede bozuluyor mu?

Bir kaç gün önce, Facebook iOS için yeni bir mobil güncelleştirmesi yayınladı. Perşembe günü yayınlanan 6.7 versiyonunda yeni ikonlar yeni dil eklentileri gibi yenilikler bulunuyordu. Buraya kadar her şey güzel, ancak iOS kullanıcılarından düzenli olarak her güncellemede sorun yaşadıklarına dair şikayetler geliyor.

Özellikle son çıkan 6.7 versiyonunda bu sayı epey bir arttı. iOS kullanıcıları için bugün yayınlanması beklenen yeni bir Facebook güncellemesi bekleniyor. v6.7.1 versyionu olacak ve Facebook’un iOS kullanıcılarına sevgilerini ve düzeltilmiş hatalarını iletecek.

1384091864_1370359707facebookmarketing.jpg

Facebook’un en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk 5’teki uygulama olmasının hakkını vererek böyle durumlara mahal vermemek için kontrolden geçmeden güncelleme yayınlamaması, uygulamanın da kaderi için iyi olacaktır.

Durum düzeltilene kadar Facebook’a alternatif yollardan, tarayıcınızdan ulaşmak zorunda kalabilirsiniz. Güncellemenin haberi bugün için gelse de, hemen kullanıcıların kullanımına açık olmayacağı da belirtiliyor.

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı