Teknoloji

Facebook iOS uygulamanız her güncellemede bozuluyor mu?Bir kaç gün önce, Facebook iOS için yeni bir mobil güncelleştirmesi yayınladı. Perşembe günü yayınlanan 6.7 versiyonunda yeni ikonlar yeni dil eklentileri gibi yenilikler bulunuyordu. Buraya kadar her şey güzel, ancak iOS kullanıcılarından düzenli olarak her güncellemede sorun yaşadıklarına dair şikayetler geliyor.

Özellikle son çıkan 6.7 versiyonunda bu sayı epey bir arttı. iOS kullanıcıları için bugün yayınlanması beklenen yeni bir Facebook güncellemesi bekleniyor. v6.7.1 versyionu olacak ve Facebook’un iOS kullanıcılarına sevgilerini ve düzeltilmiş hatalarını iletecek.

1384091864_1370359707facebookmarketing.jpg Facebook iOS uygulamanız her güncellemede bozuluyor mu?

Facebook’un en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk 5’teki uygulama olmasının hakkını vererek böyle durumlara mahal vermemek için kontrolden geçmeden güncelleme yayınlamaması, uygulamanın da kaderi için iyi olacaktır.

Durum düzeltilene kadar Facebook’a alternatif yollardan, tarayıcınızdan ulaşmak zorunda kalabilirsiniz. Güncellemenin haberi bugün için gelse de, hemen kullanıcıların kullanımına açık olmayacağı da belirtiliyor.

İlgili Bilgi:  5G süper internet için merak edilenler...

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı