Oyun

FIFA 16’dan , TV ReklamıÖnümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan FIFA 16’nın Televizyon reklamı yayınlandı.Bu reklamda futbolu simgeleyen; Lionel Messi,Sergio Agüero, Alex Morgan , Pelé gibi dünyanın en önemli futbol isimleri ile izleyici karşısına çıktı!

fifa-16-intro FIFA 16'dan , TV Reklamı

EA SPORTS’un futbol için piyasaya sürdüğü ve büyük futbol sever kitlelere ulaşmış oyunu FIFA ,bu sene karşısında büyük bir güç kazanan KONAMI firmasının PES’ ile yine kapışacak.Genelde PC’de FIFA , PS,XBOX gibi platformlarda ise PES daha etkin.Her sene bu iki firmanın futbol dünyasına sunduğu sürümler,milyonlarca oyun sever tarafından takip edilmekte ve oynanmakta.Hangisi iyi ? (PES mi? FIFA mı?) sorusuna, her sene oyun severler sorarken,PES’in son iki senedir düşüşü,FIFA’nın ise son iki senede yükselişi vardı.Ancak PES 2016 ile bu sene,PES 2013’deki satış rakamlarını yakalamak için eski oyun simülasyon tarzına (PES 2013’deki) geri döndüğünü açıklamıştı .(Bkz:http://www.maksatbilgi.com/pes-2016-kapak-fotografi-ve-tanitim-videosu)

22 Eylül 2015 tarihinde PC, PlayStation 3, Xbox 360 ile yeni nesil konsollar olan PlayStation 4 ve Xbox One için de piyadaki yerini alacak olan FIFA 16’nın Televizyon reklamı sonunda yayınlandı.

Oyun için yayınlanan TV reklamında, Leo Messi, Sergio Agüero, Alex Morgan ve Pelé gibi oyuncuları görüyoruz. Tüm bunların yanı sıra NBA tarihinin önemli isimlerinden biri olan Kobe Bryant’ı bile bu videoda bizlerle!

Bu seneki FIFA oyunu, Türkiye Süper Ligini içerisinde barındırması ile birlikte, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu senede Messi & Arda Turan’lı kapağı ile rafları süsleyecek. Tüm bunların yanı sıra ilk defa Türkçe altyazılı olarak tüm platformlardaki yerini alacak.

İŞTE FIFA 16’NIN TV REKLAMIKaynak: Shiftdelete.net

İlgili Bilgi:  FIFA 2015 için Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşinizi tanıtın ve yayınlayın! Herkesden bir adım önde olun!
Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


1 Yorum Var Sende Yorum Yap

1 Yorum

  1. FURKAN

    18 Eylül 2015 tarihinde 00:36

    Çıksa da oynasak artık

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı