Dizi

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı izleTüm zamanların soluksuzca izlenen ve en çok merak edilen dizisi olan Game of Thrones, son zamanlarda aldığı sızıntı olaylarıyla büyük bir darbe aldı. Bütün bu aksiliklere rağmen hala popülerliğini ve izlenebilirliğinden hiçbir şey kaybetmedi. 

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı izle

Yüksek tempolu geçen 4. bölümden sonra yeni bölümün yani 5.bölümün fragmanı da yayınlandı.

Geçtiğimiz haftada, orijinal olarak bugün yayımlanan Game of Thrones 7. sezon 4. bölümü sızdırılmış ve HBO’nun reytingleri açısından bu durum oldukça büyük bir darbe olarak kabul edilebilir.

Game of Thrones’un beşinci bölümü!

Son bölümü olan 4. bölüm HBO ekranlarında, sızıntılara  ve dedikodulara rağmen  yayınlandı. Reyting kaygısını bir kenara bırakacak olursak, televizyon tarihinin en çok para harcanan savaş sahnelerinden birine imza atıldığını gördük.

Bölümü hala izlememiş olanlar için tadını kaçırmak istemesek de mükemmel bir bölümün kendilerini beklediğini belirterek, dördüncü bölümü izleyip de beşinci bölümü merak edenleri Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanıyla sizleri baş başa bırakıyor ve yeni bölüm için biz de sizler gibi heyecanla bekliyoruz. 

Kaynak

İlgili Bilgi:  Game of Thrones'un 6. Sezon Afişinde Sürpriz!

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı