Dizi

Game of Thrones’ a Euron Greyjoy GeliyorDünyanın en çok izlenen dizisi olan,Game of Thrones’ın 6. sezon için çekimleri devam ederken,Euron Greyjoy karakterini izleyeceğimiz konusunda dedikodular var.

Euron-Greyjoy-Pilou Asbæk-Game-of-the-thrones Game of Thrones' a Euron Greyjoy Geliyor

Watchers on the Wall adlı ineternet sitesinin haberine göre, Danimarkalı oyuncu  Pilou Asbæk , yeni bölümlerde Euron Greyjoy karakterine hayat verecek.Ekibe yeni dahil olan bu oyuncunun Ballintoy Limanı ‘nda görüntülendiği söyleniyor. Pilou Asbæk daha önce Lucy, The Borgias, Borgen ve Kapringen gibi yapımlarda karşımıza çıkmıştı.

Game of Thrones‘ın yapımcısı HBO, bu yıl iki oyuncu haricinde Game of Thrones’a dahil olan diğer isimler konusunda resmi bir açıklama yapmadı.Bu nedenden dolayı Pilou Asbæk ‘in ,Game of Thrones’ın 6.sezonuna dahil olup olmadığına dair resmi kaynaklarca onaylanmadı.Diğer yandan, Max von Sydow ve Ian McShane ‘yi Game of Thrones’ın 6. sezonunda izleyeceğimizden kesin olarak eminiz.

Dünyanın en çok izlenen ve en çok merak edilen dizisi Game of Thrones’ın 6. sezonu 2016 ilkbaharında yayınlanacak.Gündemden düşmeyen dedikoduları ve set haberlerine MaksatBilgi’de göreceksiniz.

Kaynak: Ranini

İlgili Bilgi:  Game of Thrones dizisinin , 5. Sezonun İlk Fragmanı Sızdırıldı

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı