Dizi

Game of Thrones’ a Euron Greyjoy Geliyor

Dünyanın en çok izlenen dizisi olan,Game of Thrones’ın 6. sezon için çekimleri devam ederken,Euron Greyjoy karakterini izleyeceğimiz konusunda dedikodular var.

Euron-Greyjoy-Pilou Asbæk-Game-of-the-thrones

Watchers on the Wall adlı ineternet sitesinin haberine göre, Danimarkalı oyuncu  Pilou Asbæk , yeni bölümlerde Euron Greyjoy karakterine hayat verecek.Ekibe yeni dahil olan bu oyuncunun Ballintoy Limanı ‘nda görüntülendiği söyleniyor. Pilou Asbæk daha önce Lucy, The Borgias, Borgen ve Kapringen gibi yapımlarda karşımıza çıkmıştı.

Game of Thrones‘ın yapımcısı HBO, bu yıl iki oyuncu haricinde Game of Thrones’a dahil olan diğer isimler konusunda resmi bir açıklama yapmadı.Bu nedenden dolayı Pilou Asbæk ‘in ,Game of Thrones’ın 6.sezonuna dahil olup olmadığına dair resmi kaynaklarca onaylanmadı.Diğer yandan, Max von Sydow ve Ian McShane ‘yi Game of Thrones’ın 6. sezonunda izleyeceğimizden kesin olarak eminiz.

Dünyanın en çok izlenen ve en çok merak edilen dizisi Game of Thrones’ın 6. sezonu 2016 ilkbaharında yayınlanacak.Gündemden düşmeyen dedikoduları ve set haberlerine MaksatBilgi’de göreceksiniz.

Kaynak: Ranini

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı