Dünya

Game of Thrones’ın yıldızı Kapadokya’da!

Game of Thrones’ın yakışıklı yıldızı,Michiel Huisman Göreme’de!

daario-kapadokya-da

 

Game of Thrones” dizisinde, Khaleesi‘nin savaşçısı rolünde,Daario Naharis (Michiel Huisman) Kapadokya’da film çekiyor.Nevşehir ilinin, Göreme ilçesinde çekeceği filmde,Haluk Bilginer‘de oynuyor.

Kapadokya yöresi,dünyanın sayılı turizm yerlerinden biri.Çok geniş bir havzaya sahip olan yöre, hem otantik hemde tarihi kalıntılarıyla sinema yapımcıların başvurduğu bir bölge oluyor. Hollywood’lu yapımcıların, gözde açık hava setlerinden biri oldu.Hala çekimleri devam eden, ‘The Mountains and The Stones’ adlı film de Göreme’yi kendine mesken edindi.

daario-naharis-kapadokyada

Başrollerini, Hera Hilmar, Michiel Huisman, Josh Hartnett ve Haluk Bilginer’in oynayacağı  filmi, Joseph Ruben yönetecek.

Khaleesi-nin-savascisi-kapadokya-da

Filmin konusuna gelecek olursak;

Setini Prag’dan başlayan ve Ürgüp’e geçen öyküde,I.Dünya Savaşı, yıllarında idealist Amerikalı bir hemşire ile bir Türk subayı arasındaki aşkı beyaz perdeye geçecek.Filmin başrol oyuncusu olan , Hollandalı oyuncu; Michiel Huisman,  Game of Thrones dizisindeki Daario Naharis.Michiel Huisman, Game of Thrones dizisi dışında,‘Wild’ ve ‘World War Z’ adlı filmlerde oynadı.Hera Hilmar ise Anna Karenina ve Da Vinci’s Demons’da rol almıştı.

 

Kaynak: Karnaval

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


1 Yorum/sende üye olmadan yorum yap

1 Yorum

  1. BUĞRA

    27 Temmuz 2015 at 21:41

    Bu güzel bilgi için teşekkrler

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı