maksatbilgi-v4-logo

MaksatBilgi Gizlilik İlkesi Bildirimi :

  MaksatBilgi’de Yer alan Bilgi ve İçerikler; başka web sayfalarında veya kitaplardan alınarak ziyaretçilere  sunulmaktadır.Bu nedenle insanların, Bilgiye topluca ulaşmasına amaç bilen bir sitedir.Bu İçerik sağlayıcılardan,alınan bilgilerin doğruluğu Hakkında Editörlerimiz tarafından onaylanarak yayınlanır.Ayrıca eleştiri ve geri bildirim ile düzeltmeler yapılmaktadır.

  Yayınlanan Bilgiler , Bilgi ve İçerik sağlayıcının haberi olmadan kaynak ve link gösterilerek de yazılmaktadır.(örneğin; Youtube,Google,Wikipedia gibi) Ama MaksatBilgi İster izin alınmış  olsun ister İzin alınmamış olsun yazılan bilgide Kaynak Bilgisini göstermek zorunda olduğunu Bilir.

MaksatBilgi de Yer alan Bilgilerde ;

  • Bir Kişi veya Ünlü Kişiler veya Tüzel Kişiler Hakkında Yalan yanlış bilgi verilmesi ve O kişilerin zararına Bilgi Vermek Etik Olmamak ile birlikte MaksatBilgi İlkesine de Aykırıdır.
  • Gösterilen Ortam Dosyalarının Yazılan içerik ile alakasız Olması da MaksatBilgi İlkesine aykırıdır.
  • Şikayet ve Kaldırılmasını istenilen bilgi veya makalenin kaldırılması Kaldırılmasını isteyen Kişi veya Kişiler hakkında MaksatBilgi Araştırma Yapmak ve Alakalı Bulduğu takdirde Kaldırmak MaksatBilgi İlke sayar.
  • Irkçı,Küfür Şu anki devlete veya Eski Hükümetlere Yönelen Ağır ithamlar MaksatBilgi de Yer almaz. Ziyaretçiler Tarafından Yapılan Yorumlar ise Kontrolden geçer ve Bulunduğu takdirde Kaldırılır.
  • Sitemizde paylaşım yapan tüm Yazarlar T.C.K 20.’ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.’cü maddesinin (2).‘ci fıkrasına göre kendi konularından kendileri sorumludur. Maksatbilgi.com hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetleri iletişim bölümünden yönetimle iletişime geçilmesi halinde MaksatBilgi yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve sizlere geri dönüş yapılacaktır.
  • MaksatBilgi.com Adlı Sitemizde bulunan ve emek ile veya kaynak gösterilen ve içerisinde MaksatBilgi tarafından düzenleme yapılan Bütün İçerikler Başka Sitelerde Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz!İş Bu Kurala Uyulmadığı takdirde Yasal İşlemlere Başvuracağımızı Bildiririz!
  • MaksatBilgi ekibi olarak sadece Bilgi eklemekle değil ,bilgilerin doğruluğunu ve eklenen bilgileri güncellemekle de meşgul olmak amacını güderiz.

 

 

MaksatBilgi Hukuksal Birim

 

Yukarı