Webmaster

Google Adsense de Sitem Banlı mı? Cevabı Burada!

google-adsense-sitem-banli-mi-

Web site sahipleri ,yaptıkları işlerden para kazanmak için başta google adsense olmak üzre reklam ajanslarına kayıt yaparlar.Ama bazı sorunlar yüzünden ajanslar reklamlarını yayınlayacağı sitede kusur sayar ve yayıncı başvurusunu kabul etmez.

Sorunlar Şunlar olabilir ;

* Site yapısından kaynaklanan (Çalıntı html php kod düzeni) bu genellikle pek sorun değildir ama yine de abartıya kaçanlar için yazıyorum.

* Site Hitinin Az Olmasından  Kaynaklanan Problemler.(bu olasılık google adsense için pek de geçerli değil tekil en az 100 olsun yeter).

* Yayınladığınız içeriklerin Organik olmaması.(Google Adsense Buna Çok Dikkat ediyor!)

* Site içeriğinizde Yasaklı Metaryeller Bulunması.Küfür,ırkçılık,vs diğer önemli bulgular. (Google Buna Çok dikkat ediyor.)

* Sayfa düzeninizin Anlaşılır olamaması.(Tablo yapıları ve içerik ve diğer şematik sorunlar)

En önemlilerini yukarıda belirttiğim gibidir.

Gelelim Google Adsense Reklam bannerlerını yayınlarken , birden bire reklamların durması ve sonunda banlanmanız.Genelde bu sorun ;

* Reklamlarınızı Tıklamanız

*site içeriğinden

* yönlendiren siteler vs gibi sorunlardan meydan gelir.Çözümünü araştırdım.Sonunda bir site çıktı karşıma.Bu sitede banlanma sorgusu yapabiliyorsunuz.Bannlandıktan sonra çözümü ile ilgili bütün detaylar burada.İyi ve Bol kazançlar dilerim.

http://www.adsenseban.net/

 

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


3 Yorum /sende üye olmadan yorum yap

3 Yorumlar

 1. mevlut

  9 Kasım 2014 at 02:11

  Bilgi için teşekkürler…

 2. aleyna

  30 Haziran 2014 at 12:34

  Mükemmel bir hizmet harika bir site teşekkür ederiz.

 3. Magazine

  Magazine

  30 Haziran 2014 at 09:48

  rica ederiz

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı