Teknoloji

Google Çeviri, uygulamasıyla gördüğünüz her şeyi çevirin!Google Translate ya da türkçe adıyla; Google Çeviri , sayesinde, diller arasında hızlı çeviri yapılabiliyor.Google yeni bir özelliği daha Google Çeviri uygulamasına kazandırdı.Bu yeni özellik sayesinde yabancı dildeki tabela,afiş vs gibi görsel metinleri cep telefonunun kamerasıyla tanımlayıp anında kendi dilinize çevirebiliyor.

google-ceviri-uygulamasi-ile-gördügünüz-herseyi-cevirin-maksatbilgi Google Çeviri, uygulamasıyla gördüğünüz her şeyi çevirin!

Desteklenen diller arasında, Türkçe’de var.Son güncellemeyle,dil sayısı 7’den 27’ye yükseldi.Bu sayede birçok dildeki tabela veya afiş görsel metinleri diller arası ve Türkçe’ye çevirebiliyorsunuz.

Google Çeviri  Görsel çevirinin Kullanımı

Çevirmek istediğiniz,objeye telefonunuzun kamera uygulamasıyla doğrultarak anında dilinize çeviriyorsunuz.

Üstelik İnternet Bağlantısına gerek yok

Google’ın bu yeni güncellemesiyle daha çok ilgi uyandıracak olan Google Çeviri ,görsel objeyi dilinize çevirirken internet bağlantısı kullanmıyor.Her bir dil için yaklaşık 2 MB boyutunda küçük bir dil paketi yüklemeniz gerekiyor. Söz konusu güncelleme şu an hem Android hem de iOS platformlarında yer almış durumunda.google-ceviri-uygulamasi-ile-gördügünüz-herseyi-cevirin-maksatbilgi-1 Google Çeviri, uygulamasıyla gördüğünüz her şeyi çevirin!

Kaynak: Teknoyo

 

İlgili Bilgi:  Bu da Oldu! Kablosuz Elektrik Üretimi

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı