Webmaster

Google Pagerank Tahmin Eden Site

dogal-seo

Google Pagerank Tahmini

Ben ve benim gibi webmasterların kuşkusuz ; onun için uğraştığı ve yaptıklarının bir anlamı için resmi sembol olan Google Pagerank değeri.Bu değer ,Google ‘ın Web siteleri aranan kelimenin doğal olma özelliği başta olmak üzre bir de Pagerank’ına bakar ve ona göre listeleme yapar.Google yakında bitireceği söylenilen bu sıralama ölçütü hala web site sahiplerinin bir numaralı gündemidir.

Peki bu güncelleme ne zaman olur?

Google Pagerank güncellemesini 3-4 ayda bir yapar.Hesaplara göre 2014 ‘ün ilk Pagerank güncellemesi Mart ayının sonlarında olması bekleniyordu.Hala bir güncelleme söz konusu değil.Tabi ne zaman olacağına dair bir resmi açıklama hiçbir zaman yapılmıyor.Bu tamamen hesaplamalara göre oluyor.Bazen 4-5 ayda bir oluyor bazende ara güncellemeler yapıp sürprizler yapıyor.

Bunun üzerine webmasterlar Pagerank güncellemesi gelmiyecek. Bari ,”ne olur benim sitemin pagerank değeri ?“sorusuna yöneliyor!

Bunun üzerine bende bir araştırma yaptım.Türkçe ve yabancı webmaster sitelerine ziyaretlerim sonrasında bir sitenin üzerinde yoğunlaştım.Bu sitenin ismini altta açıklayacağım.Ama size söylemeden edemeyeceğim bir husu daha var.Kesinlikle gerçek tahmin değildir.

  — Söylenenlere göre Google Pagerank’ 1 olan siteyi tahmini (Sitede Real Pagerank Diye Çıkacaktır.)Tahmini Pagrank (Real Pagerank)= 3,54(yani pr3 veya pr4) olarak hesaplamakta.Çıkan sonuç ise %60′ ında Tahmini Pagrank (Real Pagerank)=PR2 , %30 ında ise Tahmini Pagrank (Real Pagerank)=PR3 çıkmakta geri kalan sonuçları ise Tahmini Pagrank (Real Pagerank)=PR4 Çıkmaktadır.

 

Site : www.seomastering.com (İlk önce Üye oluyorsunuz sonra Ölçmeye izin veriyor)

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


7 Yorum /sende üye olmadan yorum yap

7 Yorumlar

 1. Kroen Media

  29 Eylül 2014 at 13:46

  Bu siteye hayran kaldim, cok yararli bir site :))

 2. by sie

  20 Mayıs 2014 at 03:58

  Google Pagrank Güncellemesi 2014 Hala gelmedi.Sebebi nedir acaba.?

 3. abi

  20 Mayıs 2014 at 00:59

  Resmi bir açıklama yok ama siz doğal yazıya ve blog tanıtımlı backlink alımına önem verin

 4. Van Güncel Habe

  12 Mayıs 2014 at 23:31

  Sağa sola link atmadan önce do follow ve no follow olayını iyice araştırın arkadaşlar…

 5. Van Haber

  6 Mayıs 2014 at 23:14

  bencede öyle

 6. ibrahim ibil

  ibrahim ibil

  6 Nisan 2014 at 01:50

  Böyle sitelere güvenin demiyoruz.Amacımız webmasterlara Google pagerank tahminini yapan sitenin var olduğunu ve o siteleren arasından da en iyisinin de bu olduğunu söylüyoruz. Maksat Bilgi Olsun Diye!

 7. by sie

  3 Nisan 2014 at 22:45

  Nisan oldu hala 2014 ün ilk güncellemesi yapılacak bence Google bu pagerank muhabbetini bitirecek .

  Kesin bir tarih yok yapılan bir güncelleme yok (2014 'te) ama hala Google pagerank diye arıyoruz bence unutun pagerank olayını Google doğal yazıyı hedefliyor. Google'ın artık trustrank veya pagerank sistemlerini bitirmeyi hedefliyordu.

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı