Teknoloji

Google Play Store güncellendi! Neler değişti?


Bugün Google için güncelleme günü diyebiliriz. Şirket, Nexus 5, Nexus 4 ve Nexus 7 2013 LTE için Android 4.4.1 güncellemesinden sonra Google Play Store’un yeni sürümü 4.5.10 güncellemesi ile ilgili sinyaller vermeye başladı.

Google Play Store 4.5.10 sürümünde en heyecan verici özelliklerden birisi uygulama alımları için bir gösterge olması. Bu gösterge ile uygulamanın kaç yıldız aldığını, boyutunu ve ne kadar indirme yapıldığını göreceksiniz. Bu size uygulamayı indirme konusunda bir fikir verecektir.

1386324352_google-toys-around-with-the-android-market-changes-name-to-google-play.jpg Google Play Store güncellendi! Neler değişti?

Ayrıca yeni sürümde yorumlarınızı düzenleyip silebileceksiniz. Bunun yanı sıra yıldız seçici arayüzü yenilenmiş. Tüm yorumların görüldüğü bölümde farklı bir düzene girmiş. Google+ ile Google Play Store entegrasyon daha da geliştirilmiş, paylaşmayı tercih eden profil ve içerik eklenmiş.

Aşağıda henüz resmen sunulmamış yeni Google Play Store 4.5.10 versiyonunun APK dosyalarını indirebilirsiniz.


Sonraki sayfalarımızda mevcut Google Play Store ve Google Play Store 4.5.10 versiyonunun karşılşatırılmış ekran görüntülerini inceleyerek neler değiştiğini daha iyi görebilirsiniz.

 

AliExpress'de %80'e varan indirimler sizi bekliyor.Tıkla ,İndirimi Yakala!

Buraya Günde Sadece 1,99TL'ye Reklam verebilirsin! Nasıl olacağını görmek için Tıkla!


bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı