Sinema ve Tiyatro

GORA 2 Geliyor!G.O.R.A 2004 yılında Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve baş rolünü oynadığı Türkiye’nin en komik filmlerinden biriydi.Hatta üstünden o kadar sene geçmesine rağmen filmin DVD ve video paylaşım sitelerinde tekrar tekrar fenomen olmuş bir yapımdır.Replikleri bile aklımızdan çıkmayan bir film. Peki size GORA 2 geliyor desek!

gora-2-mi-geliyor GORA 2 Geliyor!

Cem Yılmaz’dan sonra en yakın arkadaşı Ozan Güven’de G.O.R.A 2 ile ilgili detayları aktardı.

Çok değil geçtiğimiz yazın başlarında Cem Yılmaz Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmıştı. (Arif ve 216’nın birlikte olduğu) Bu fotoğrafın altında da (aşağıda vereceğiz) “Bu yaz bu filmi yazıyorum” şeklinde bir not yazarak takipçilerine paylaşmıştı.

cem-yilmaz-arifve216 GORA 2 Geliyor!

Bu fotoğrafın ardından birçok haber çıkmış ve bazıları GORA 2 geliyor demiş bazıları ise de heyecan yaratmak için yapıyor demişti. Ardından da Filmin sevilen karakteri 216’yı canlandıran ve en yakın arkadaşlarından da biri olan Ozan Güven konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Böylelikle G.O.R.A filminin ikincisiyle ilgili olarak,kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldırmış oldu.

Röportaja ait bazı detaylarda ise Ozan Güven’in projenin bitmesine çok az kaldığını söyledi.GORA’nın ilk filminde yer alan hemen hemen tüm karakterlerin ikinci filmde de olacağını da söyledi. 

Tabi ki şuana kadar ki en resmi açıklama olarak kabul ediliyor.Ama bildiğiniz üzre Ozan Güven ile Cem Yılmaz’ın iyi arkadaş olmanın yanı sıra birçok projede birlikte çalışmışlardı.Evet toparlayacak olursak ,filmin üzerinden 12-13 yıl geçmesine rağmen hala popüler video paylaşım sitelerinde kısa repliklerin izlenme rekorları kırmasına bakacak olursak baya bir hayran kitlesi olduğuna ve yeni filmin iyi bir seyirci toplayacağına inanıyor ve heyecanla bekliyoruz!

İlgili Bilgi:  Yok artık! Be,Shakespeare...

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı