Otomobil

Hangi model marka araç ne kadar yakıyor?
Hızla gelişen dijital dünyaya 2013’ün son ayında yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Ülkemizde özellikle son dönemlerde hızla artan yakıt ücretleri nedeniyle otomotiv seçiminde “yakıt tüketimi” önemli bir unsur haline geldi. Öncelikle  tüketicilerin bu konudaki bilgi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yayın hayatına başlayan kaclitreyakar.com, sürekli güncellenen dinamik içeriği, otomotiv dünyasına dair haberleri ve kıyaslamaya uygun yapısı nedeniyle daha şimdiden
fark yaratmaya başladı.

Şu anda 72 farklı modelde 1800 otomobile ait bilgi sunulan siteye her gün yeni  araçlarla ilgili bilgi ekleniyor. Tüketiciler sitede aradıkları aracın 100 km’de ortalama kaç litre yakıt tükettiği bilgisinin yanı sıra otomotiv sektöründeki son  gelişmeleri, araçlar üzerindeki son teknoloji uygulamaları ve ilginç videoları da bulabiliyorlar.

1389014273_basliksiz-3.jpg Hangi model marka araç ne kadar yakıyor?

Ay boyunca sitede test edilen araçlar içinden en az yakıt tüketen ve cebinizi en çok düşünen aracın seçildiği Ayın Cimrisi bölümü, sitede özellikle en ilgi çeken bölümler arasında yer alıyor. Bununla birlikte tüketiciler ana sayfa üzerinden, İstanbul için güncel yakıt fiyatlarına da ulaşabiliyorlar.

2014 yılı boyunca teknik içerik altyapısını ve inceleme konularını çeşitlendirerek geliştirmeyi planlayan kaclitreyakar.com, cebini düşünerek otomobil sahibi olmak isteyenler veya otomobilini değiştirecek olanlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir site.

İlgili Bilgi:  Yeni Peugeot 308 2014

Ayda 1.000TL Kazanabilirsin! Profilini tamamla,Anketleri doldur ve kazanmaya devam et!


bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Alakalı Bilgiler:yukarı