Filmler

Haylaz Kahraman “Deadpool”, “Star Wars”u Geçer mi?Süper kahramanların yapımcısı ,Marvel’in Haylaz kahramanı olan Deadpool ülkelerdeki gişe rekorlarını ele geçirmeye başladı.

deadpool-marvel Haylaz Kahraman

Sinema tarihinin en yüksek gişe yapan filmleri listesine bakmak istediğinizde muhtemelen Star Wars: The Force Awakens’ın listebaşı olduğundan eminsinizdir. Haklısınız da. İş rakamlara geldiğinde son Star Wars filmi uluslararası birçok çıtayı yükseltti. Ama zeki, çevik ve laf ebesi bir asker çıkageldi ve tüm bildikleriniz değişmeye yüz tuttu.

deadpool-star-wars-russia-box-office-3 Haylaz Kahraman

Fox ve Marvel’ın işbirliğinin ürünü Deadpool gişe rekorları kırmaya başladı. Dünyanın farklı ülkelerinde ilk hafta gişe rekorlarını teker teker değiştiren yeni favori kahramanınız son olarak Star Wars: The Force Awakens’ın Rusya’daki rekor hafta sonu açılış rakamını yerle bir etti.

deadpool-star-wars-russia-box-office-2 Haylaz Kahraman

Star Wars Episode VII’ın 12.3 milyon dolarlık hafta sonu açılış rekoru, Deadpool’un 13.1 milyon dolarının gerisinde kaldı. Haliyle dünya şu anda, henüz 3 ay önce vizyona giren ve toplamda 2 milyar dolar hasılat yapan Star Wars filminin rekorunu daha 1 sene dolmadan yıkacak gibi görünen Deadpool’a kilitlenmiş durumda.Dilerseniz fragmanına bir göz atalım; (Türkçe Dublajdır)

https://www.youtube.com/watch?v=OtCC868soWI

 

İlgili Bilgi:  Kendinizi Yenileyin

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı