Filmler

Haylaz Kahraman "Deadpool", "Star Wars"u Geçer mi?

Süper kahramanların yapımcısı ,Marvel'in Haylaz kahramanı olan Deadpool ülkelerdeki gişe rekorlarını ele geçirmeye başladı.

deadpool-marvel

Sinema tarihinin en yüksek gişe yapan filmleri listesine bakmak istediğinizde muhtemelen Star Wars: The Force Awakens'ın listebaşı olduğundan eminsinizdir. Haklısınız da. İş rakamlara geldiğinde son Star Wars filmi uluslararası birçok çıtayı yükseltti. Ama zeki, çevik ve laf ebesi bir asker çıkageldi ve tüm bildikleriniz değişmeye yüz tuttu.

deadpool-star-wars-russia-box-office-3

Fox ve Marvel'ın işbirliğinin ürünü Deadpool gişe rekorları kırmaya başladı. Dünyanın farklı ülkelerinde ilk hafta gişe rekorlarını teker teker değiştiren yeni favori kahramanınız son olarak Star Wars: The Force Awakens'ın Rusya'daki rekor hafta sonu açılış rakamını yerle bir etti.

deadpool-star-wars-russia-box-office-2

Star Wars Episode VII'ın 12.3 milyon dolarlık hafta sonu açılış rekoru, Deadpool'un 13.1 milyon dolarının gerisinde kaldı. Haliyle dünya şu anda, henüz 3 ay önce vizyona giren ve toplamda 2 milyar dolar hasılat yapan Star Wars filminin rekorunu daha 1 sene dolmadan yıkacak gibi görünen Deadpool'a kilitlenmiş durumda.

Dilerseniz fragmanına bir göz atalım; (Türkçe Dublajdır)

 

ingilizce-ogren
MaksatReklam

3 Adımla Pratik İngilizce Öğrenin!

Eğer sizde etikili ve akıcı bir İngilizce öğrenmek istiyorsanız,Bu adımları izleyerek bunu yapabilirsiniz.

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı