Bilim ve Teknik

İlginç öneri,”Mars’ı bombalayalım!”

ABD ’li teknoloji devi Tesla Motors’un CEO ’su Elon Musk’dan çok ilginç bir öneri geldi.Hayat başlatmak için “Mars’ı bombalayalım!” 

mars-i-bombalaylım

 

Yukarıda da belirttiğimiz bahsi geçen mevzu için öneri;  Amerika’nın teknoloji sektöründe,ileri gelen firmalarından biri olan Tesla Motors’un CEO ’su Elon Musk’tan geldi.Açıklaması şöyle; Mars’ta yaşamı başlatmak için gezegenin kutuplarında termonükleer patlamalar gerçekleştirilmesini önerdi.

Bir Amerikan TV programında konuşan Musk, Mars’ın insan yaşamına uygun hale gelmesinin bir yavaş bir de hızlı yolu olduğunu iddia etti. Musk, yavaş yöntem olarak, gezegeni sera gazlarına boğarak birkaç yıl içinde bir iklim değişikliği başlatmayı gösterdi. Musk, hızlı yöntemi ise ‘Daha ilginç’ şeklinde tanımlayarak, “Hızlı yol, gezegenin kutuplarına termonükleer bombalar atmaktır” dedi.

Bu sözleri ciddi bir ifade ile dile getiren Musk’a, programın sunucusu Colbert, “Sen süper-kötüsün. Superman ‘Hadi atom bombası atalım’ demezdi. Bu Lex Luthor, adamım” diyerek Superman serisindeki iyi ve kötü karakterlere atıf yaptı.

 

Kaynak: Karnaval


zor-duruma-dusmekzor-duruma-dusmek
MaksatReklam

Paraya Sıkıştığınızda Sizi Kurtaracak Tek Şey!
Size Güzel bir haberimiz var!
İhtiyaçlarınızı karşılamak ve anında paraya ulaşmak için tek yol.


MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


1 Yorum/sende üye olmadan yorum yap

1 Yorum

  1. murat

    30 Eylül 2015 at 22:33

    yaparlar abi

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı