Teknoloji

iPhone 7’nin Kulaklığı Apaçık Videoda Görüntülendi


Apple’ın amiral gemisi olacak olan merakla beklenen yeni iPhone 7’nin kutu içeriğinde yer alması beklenen meşhur  EarPods görüntülendi. Videoda da izleyeceğiniz gibi  iPhone 7’ye ait olduğu söylenen EarPods kulaklık, 3.5mm yerine Lightning bağlantısı ile geliyor!

iphone-7-yeni-earpods iPhone 7'nin Kulaklığı Apaçık Videoda Görüntülendi

Bu yıl ilk bahardan itibaren konuşulan konu olan Apple’ın iPhone 7 ile standart 3.5mm kulaklık girişini kaldıracağı ,hakkında dedikodular dönmekteydi. Zira bu sene değil geçtiğimiz senede de bu dedikodu bir ara pırtlamış ve sonra Apple bunu gerçekleştirmemişti.Ancak bu senenin geçen seneden farkı ise dedikoduların sürekli çıkması.Birde concept veya değil sızıntıların çıkmasıydı.

Piyasadaki standartların tersine bir politika izleyen Apple, bildiğiniz gibi kendi mobil cihazlarında microUSB veya USBType-C yerine Lightning girişe yer veriyor. (Bu belki de Apple cihazlarına özelleştirme  adına yapılan bir adım olabilir.Yani Apple yine daha iyi bir satış yapmak için strateji üretiyor. )iPhone 7 ile bu gelenek katlanarak devam edecek.Lightning girişli kulaklık pazarının oluşmasına ateşleyecek olan Apple’ın, iPhone 7’nin kutu içerisine Lightning bağlantıya sahip EarPods kulaklık koyması bekleniyordu. Bugün ise iPhone 7’nin kutusundan çıkacak EarPods kulaklıklar görüntülendi.

iPhone 7 EarPods kulaklıklara incelediğimizde; kulaklıkların yapısında Lightning bağlantısından başka bir değişikliğin olmadığını görünmekte. Lightning girişi sayesinde yüksek çözünürlüklü müzik deneyimi sunulacağı için EarPods’un sürücülerinde iyileştirmeler yapılacağı aşikar.


EarPods’ların Lightning bağlantısı ile çalışması, iPhone 7 ile sahte kulaklık devrinin kapacağının sinyallerini veriyor. Bakalım Apple, iOS 10 ile Apple lisansına sahip olmayan aksesuarları engellemeyi başarabilecek mi? -Shiftdelete

İşte Yeni Lightning  EarPods

Peki ya siz iPhone 7 kulaklığı hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 

Yeni iş fırsatları ve yeni yüzler! Başvuru için Tıkla!(Bakır Cast Ajans)

Buraya Günde Sadece 1,99TL'ye Reklam verebilirsin! Nasıl olacağını görmek için Tıkla!


6 Yorum

6 Yorum

 1. Murat yıldız

  Murat yıldız

  4 Eylül 2016 tarihinde 18:37

  İphone bu yüzden çok müşteri kaybedebilir.

 2. Ferhat

  7 Ağustos 2016 tarihinde 11:56

  Bu arada lighting kablo şle çıkış verecek .Peki şarj olurken müzik basıl dibeyeceğiz

 3. Yasin

  7 Ağustos 2016 tarihinde 11:55

  Daha kaliteli mi zaten en kaliteli ses iphonun kuşaklığındaydı daha kelitesi bizi bozar:)

  • ibrahim ibil

   ibrahim ibil

   7 Ağustos 2016 tarihinde 16:02

   Doğru dedin

  • Mehmet

   10 Ağustos 2016 tarihinde 02:18

   Hem şarj hem kulaklık istiyorum ne öyle almam valla

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı