Dünya

Kadro Fena!Hail Caesar!’ın Oyuncu Kadrosu

Coen Kardeşlerin  yeni filmi Hail Caesar!’ın oyuncu kadrosu açıklandı.

channing-tatum-ralph-fiennes-and-tilda-swinton-join-george-clooney-in-coen-brothers-hail-caesar

 

Coen Kardeşler’in yeni filmi Hail Caesar!’ın oyuncu kadrosu netleşti. Daha önce başrolünde George Clooney’nin yer alacağı açıklanan filmde, rol alacak diğer oyuncular Ralph Fiennes, Tilda Swinton veChanning Tatum.

Hail Caesar!, 1950′li yılların Hollywood’unda geçiyor olacak. Bir tamirciyi canlandıracak George Clooney’nin başrolünde yer alacağı filmde Tilda Swinton da bir köşe yazarı olarak karşımızda olacak. Son olarak The Grand Budapest Hotel’de başrolde izlediğimiz Ralph Fiennes’in bir stüdyo amiri, Channing Tatum’un da yıldız bir oyuncu olarak rol alacağı filmin vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

Karnaval.com un bu haberine göre filmde birçok ünlü oynuyor.George Clooney’i baya dır göremiyorduk.İyi bir kadro ve iyi bir yönetmen ile çekiliyor.Filmi görmeden sabırsızlanıyorum.

 

 

Kaynak : Karnaval.com

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı