Oyun

Kasım ayında Türkiye’de en çok satan oyunlar!

TTNet‘in dijital oyun platformu Play Store‘da oyun dünyasının kalbi atmaya devam ediyor. Türkiye’ye giriş yapan onlarca oyunun online olarak satışa sunulduğu, kolay ödeme imkanıyla cezbeden market haline gelen Play Store, istatistiklerle en sevilen oyunları listelemeye devam ediyor.

1386585402_football-manager-2014-575x300

Tüm dünyanın aylarca beklediği oyun  “Football Manager 2014”, Playstore’da da Kasım ayının en çok satın alınan oyunları arasında ilk sıraya yerleşti. Listede gözler hemen Battlefield 4 ve Call of Duty Ghosts‘u arıyor. Manager’in ilk sırada olduğu listede Battlefield 4 2. sıradaki yerin koruyor. Call of Duty Ghosts ise sanıyoruz istediği sistem gereksinimleriyle 3. sıraya yükselebilmiş durumda. Her 10 kullanıcıdan 3’ü sisteminin uyumsuzluğundan şikayetçi durumda.

indir

Oyuna verilen yamalarla birlikte bu sistem gereksinimleri engeli kaldırılmış olsa da kafalarda oluşan ilk yansımaları eritmek biraz zor olacağa benziyor. Onun hemen arkasında ise önceki serileriyle de yılın en çok oynanan oyunları arasına girmeyi başaran Assassin’s Creed yeni oyunu 4: Black Flag ile yer alıyor.

1. Football Manager 2014
2. Battlefield 4
3. Call of Duty: Ghost
4. Assassin’s Creed 4: Black Flag
5. FIFA 14
6. Need For Speed Rivals
7. Battlefield 4 Premium Service
8. Batman Arkham Orgins
9. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 – Full Burst
10. Total War: Rome II

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


2 Yorum /sende üye olmadan yorum yap

2 Yorumlar

  1. isele

    24 Nisan 2014 at 15:29

    işleri bu satmak istediği oyunu en üstte tutmak ve reklamize etmek!

  2. puzzle

    23 Nisan 2014 at 18:53

    satış rakamlarını neden açılamıyor ttnet acaba ?

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı