Dünya

Küba Devrimi Oyun Oldu

1950’leri konu alan bilgisayar oyununda efsane liderlerinden biri olup, diktatör Batista’ya karşı savaş veriliyo

Kuba Devrimi Oyun Oldu

Küba Devrimi’nin öncülerinden Fidel Castro ve Che Guevara bilgisayar oyununda ölümsüzleşti. Oyun Küba’da oldukça popüler. Oyuna, Küba devrimin liderlerinden biri olmak için Meksika’dan yola çıkan 82 isyancıdan biri olarak başlanıyor.

5 aşamadan oluşan oyunda diktatör Fulgencio Batista’ya karşı savaşarak devrim gerçekleştirmeye çalışılıyor. Oyunda Che Guevera, Castro ya da adı geçmeyen herhangi biri olmak mümkün.

Oyunun yaratıcıları bu oyunun tarihle insanlar arasında bağ kuracağını inanıyor.

Karnaval.com un Bu haberine göre Küba Devrimini Oyun yaptıklarına Göre … Ben de Bir Yorum Katacak Olursam Şimdiye Kadar Çıkmalıydı. Çünkü Karşıtı ve Komünizme karşı birçok Oyun yapıldı ve hatta Bu oyunlar da evlerimizde oynadığımız ve bazen de fark bile edemediğimiz bu yapar mı? Dediğimiz Büyük oyunlarda Küba ya karşı ve Sosyalizmine karşı Yapılan birçok oyundan bahsediyorum. Şimdiye Kadar Bu Oyun Yapılmalıydı.Umarım Gerçekten de Ölümsüz Bir Eser Olacak Kadar İyi Olmuştur Ve İnsanların Oynaması için İyice Zevk veren Bir oyun Olmuştur.

 

MaksatBilgi Magazine Editör.

 

 

Kaynak : Karnaval.com

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı