Teknoloji

LG G2 kaç adet sattı?

Yılın ikinci yarısında tanıtımı gerçekleşen üst seviye akıllı telefonlar arasında oldukça popüler bir konuma sahip olan LG G2‘nin satışa sunulması üzerinden neredeyse 4 aylık bir süre geçti ve cihaza ilişkin ilk satış rakamları açıklandı. Uzak doğudan gelen raporlara göre telefon şu an için 2.3 milyon satış rakamına ulaşmış durumda. Söz konusu rakamın 600 bin adeti sadece Güney Kore’de satıldı. LG’nin bir önceki nesil amiral gemisi LG G Pro ise aynı zamanda diliminde sadece Güney Kore’de 540 bin adet satmayı başarmıştı.

1386666148_lg-g2.jpeg

LG G2’nin lanse edildiği dönemde birçok üst seviye akıllı telefonun rekabeti daha da kızıştırması satış rakamlarını etkilediği düşünülüyor. Rakiplerine nazaran daha hesaplı bir fiyattan tüketicilere ulaşan LG G2’nin önümüzdeki dönemde tatil sezonuyla birlikte satışlarını artırması bekleniyor.

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirinMaksatBilgi Facebook Sayfamızı Beğenerek Daha Fazla Bilgiyi Keşfedin!

üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı