Maksat Yenilik

MaksatBilgi Aylık Bülten (Ekim)

Değerli MaksatBilgi okurlarına ve bizi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz için aylık çıkarttığımız bültenimizin Eylül sayısıyla karşınızdayız!

Bu ay geçen aylara göre daha kalabalık,bilgi editörü topluluğuyla sizlere daha fazla bilgi yazmak ve eski bilgi yazılarının revizyonlarını sıklaştırmakla uğraştığımızı gururla bildiririz.Nedeni mi? Daha önce yazdığımız,bilgi yazılarımızın güncel olması da MaksatBilgi'nin kuruluş ilkelerinden biridir.Bunu son zamanlarda yavaş yavaş yapmaya çalışıyorduk.Bu yüzden yeni yazarlarımızın bilgi yazısı yazmaya başlamasıyla ilkelerimizden birini daha en iyi şekilde yerine getiriyoruz!

Daha çok bilgi yazarı demek ; daha çok bilgi yazısı demek ve daha önceden yazılan yazıların güncellenmesiyle uğraşacak bir ekip kurma fırsatını da yakalamış olduk. Bu sayede artık eski yazılmış olan bilgi yazılarımızın (özellikle biyografi sayfaları) daha güncel halini göreceksiniz!

MaksatBilgi V3.1 Yayında!  (18.10.2016)

MaksatBilgi'yi bilen bilir! Sizlere daha iyi bir bilgi sitesi sunmak için her zaman ilk önceliğimiz yeniliktir.İşte bu yüzden etrafımıza bakıyor ve yenilikleri sitemize entegre ediyoruz.(kendi usulümüzce) Bu sayede sizlere en iyi şekilde bilgi içeriğine ulaştırmak ve o içeriği en iyi şekilde sergilemek adına çalışıyoruz.Her iki ayda bir sitemizin arka planında veya tasarımsal geliştirmeler sunuyoruz. Büyük tasarımsal değişikleri yeni bir başlıkta açtığımızdan küçük versiyon güncellemelerini Aylık Bülten servisiyle sizlere aktaracağımızı söylemiştik.

  • Sosyal Medya İkonları artık daha fazla ve daha iyi konumlandırıldı.

sosyal-medya-ikon-maksatbilgi-v-3-2-deskop

Bilgi yazısının üst kısmında bulunan kısıtlı sosyal paylaşım ikonları yerine daha fazla sosyal paylaşım ikonu eklendi.Bunu üstte tutmak yerine,bilgi yazısının okunabilirliğini etkilememek adına sol tarafa yerleştirdik.

sosyal-medya-ikon-maksatbilgi-v-3-2

Mobil de ise durum farklı.Mobil cihazlardan giriş yapanlar ise en altta yapışkan olarak görecek.Yine asıl hedef bilgi yazılarının daha iyi okunabilir olmasına gayret göstermemiz.

  • Benzer Bilgi Yazıları Şimdi Daha Alakalı ve Daha Bol Öneri Sunuyor!

benzer-bilgi-yazilari-maksatbilgi-v3-2

Bildiğiniz üzre daha öncede bu işlemi bilgi yazılarında yapıyorduk ancak şimdi ise hem tasarımsal hem de geliştiriciler ile tasarlanmış şimdiye kadar ki en iyi bilgi öneri sistemini bilgi yazılarının altına yerleştirdik.Bu sayede bir bilgi yazısını okuduğunuzda hemen altın en alakalı bilgi yazısı öneriler ve en bol bilgi önerilerini sistem size sunuyor.

Bu iki yenilik dışında tasarımsal ufak font değişiklikleri yapıldı.Ayrıca birçok site içi hata ve tasarımsal kodlama hataları giderildi. Bir süredir beta olarak denediğimiz MaksatBilgi V3.1 final olarak bugünden itibaren yayındayız!

 

Bu arada taklitler asıllarını yüceltmekten başka bir şey elde edemez!

 

İlgili Bilgi:  MaksatBilgi 2 Yaşında!

MaksatBilgi.com

logo

 

 

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


GarantiBonus TR CPL - Credit Card
yukarı