MaksatBilgi Kapak

MaksatBilgi Mart 2016 Kapağı – Can Dündar

“DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ”

MaksatBilgi-com-Mart-2016-Kapak-Can-Dundar

MaksatBilgi Mart 2016 Kapağı -Can Dündar

Gündemimizde yine kıyım yine terör ve katliamlar var.Tam burada şu anda söylenecek o kadar çok şeyimiz var ki.İşte söylenecek sözlerin cümlelere dökülmesinde sorun yaşayanlardanız. Evet bir şeyler yanlış gidiyor.Veya birçok şey yanlış gidiyor.Yaptığımız ne peki? Olan olaylardan sonra ölenlere rahmet,yaralılara acil şifalar,vatandaşa da; bu olayları gerçekleştirenleri kınıyoruz! İşin tuhaf tarafı ise biz hep bunları yiyoruz.Hep böyle oluyor.

Bence bir ülkede demokrasi varsa ve bu demokrasinin yöneticileri eğer bu demokrasiyi sağlayamıyorsa istifa eder.Biz demokrasiyi geçelim ülkede kan gövdeyi götürüyor hala  istifa eden yok. Kınadığınız veya kınadığımız ,Suriye’den ne farkımız var peki?

Konuşulacak çok şey var.Ama yapılan az şeylerin üstüne biz yine az ve öz yazmayı tercih ediyoruz.

Bu olayların üstüne kapağımızı demokrasi uğruna,özgür düşünce uğruna, suçsuz olan insanlara adamak istedik.Bir temsili aradık ve ülkemizde bunun için hiç zorlanmadık.Güncel olduğu için Uğur Dündar’ı kapağımız yaptık.Ancak Sosyal medyadaki tepkilerin üzerine yazmak istedik kapak yazımızı. Yorumlar ve eleştiriler gerçekten bizim ülkemizde demokrasinin hiç gelmeyeceği kanıtı gibiydi.

Can Dündar’ın biyografi sayfasında Can Dündar ile ilgili detayları okuyabilirsiniz. Bu kapak yazımızı kısa yazmak istedik.Mevzu daha büyük çünkü.Okumak yerine yanlı ve taraflı televizyonlar renkli dizilerle sizleri başa başa bırakmak istiyoruz. Zamanınızı çalarız!

Bu bilgimizde dikkatinizi çekebilir:  MaksatBilgi Ekim 2015 Kapağı – John Lennon

MaksatBilgi

yeni-yil-agaci-ucuzyeni-yil-agaci-ucuz
MaksatReklam

Yılbaşı Yaklaşıyor!Sizin İçin Küçük Bütçeyle,Büyük Şeyler Alacağınız,Sanal Dükkan Keşfettik!

Yılbaşı Süsleri,Yılbaşı Hediyeleri ve Parti Malzemeleri Kadın hediyelik ürünleri çok ucuza gidiyor!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MAKSATREKLAM

yukarı