MaksatReklam-Yeni MaksatReklam

MaksatBilgi’nin 4 yıldır aktif ve reklam konusunda başarılı hizmet verdiğini biliyor muydunuz? Şimdiye kadar bizimle çalışmış reklam verenlerle olan başarılı işlerimizin ardından bir yeni başarıya sürüklenmekte aceleciyiz! Sizinde bize reklam vermeniz için ilk ve en basit nedeniniz trafik olmalı.

İşte MaksatBilgi’nin Mayıs 2017 ayındaki rakamları;

195 Bin Gerçek Kullanıcı,Bu ziyaretçilerimizin 71 bini tekrar MaksatBilgi’yi ziyaret etmiş.195 Bin ziyaretçi toplamda ,418 Bin sayfayı ziyaret etmiş.*

Amacımız sürekli büyümek ve yenilikler yaratmak.Global yenilikleri gözlemlemek ve Yenilikleri MaksatBilgi’de geliştirmek,kullanmak. MaksatBilgi ile hem kişisel reklam yapmak isteyenler hem de firmaların kendi içeriklerini oluşturarak (bilgi yazısı) reklamlarını daha geniş kitlelere ulaştırmasını hedefliyoruz. Artık banner reklamcılığının rağbetinin azalması (İnternet tarayıcı eklentileri sayesinde daha da fazla kısıtlanıyor) web site sahiplerinin yeni reklam birimleri kurmasına neden olmuştur. Günümüzün en yeni ve hızla popülerleşen,Native Advertising yani doğal reklamlar.Doğal reklamların içerik bazlı reklamı ağı Content Marketing (İçerikli Reklam Ağı) sayesinde web siteleri kendi stiline göre dizayn ediyor ve artık yayınlamalar hızla devam ediyor.Bizde banner reklamcılığını bitirerek,bu reklam ağını kendimize göre dizayn ettik.

Mayıs 2017 ayı ziyaretlerin %79’u Mobil cihazlardan gelmiş.Mobil Kullanıcılar Banner reklamından çok içerikli reklamları seviyor.**

Content Marketing ‘in İşte bizdeki adı ve özellikleri

 icerik-bazli-reklam-maksatbilgi-icon MaksatReklamYeni reklam birimimiz ; İçerik bazlı tanıtım reklam olarak güncellenmiştir.Yani MaksatBilgi Content Network (MCN )

 

MCN (MaksatBilgi İçerik bazlı reklam ağı) ile bloggerların, kurumsal firmaların ve mecraların içeriklerini yayınlayıp maksimum gelir elde edebilecekleri yepyeni bir ağdır. Yani bir banner veya kısa tanıtım yazısından çok MCN ile daha geniş bir kitleye hitap edeceksiniz.

Artık Mobil Cihaz Tarayıcıları ve Bilgisayar Tarayıcılarında,Banner Reklamlarını Engelleme Eklentisi Kullanımı Artıyor! Bu Yüzden metin reklamların önemi daha da artmaktadır.

MaksatBilgi’de yer alan bütün bilgi yazılarımız gibi siz reklam verenlerimizin reklamı,bir bilgi yazısı gibi yazılacak.Reklam olduğunu bilgi yazısının sonunda anlayacak.Sonuna kadar okumasını ve görmesini sağlamak için eğlenceli ve merak uyandırıcı bir bilgi yazısı olarak değer kazanacak.

İçerikle pazarlama tekniğiyle aynıdır.Biz MaksatBilgi  olarak içerik bazlı reklam demişizdir. Asıl adı ve amacı şöyledir;

İçerikle pazarlama, net olarak tanımlanmış ve doğru anlaşılmış hedef kitleyi kârlı müşteri hareketi yaratma hedefiyle etkilemek, çekmek, bağlılıklarını sağlamak için ilgili ve değerli içeriğin yaratılması ve dağıtılmasını kapsayan pazarlama tekniğidir.Joe Pulizzi (Bu terimi ve fikri bulan kişi)

icerik-bazli-reklam-maksatbilgi-icon MaksatReklam

İçerik Bazlı Reklam Nasıl Çalışır?

 

MaksatBilgi içinde hem sosyal medya hemde MaksatBilgi’yi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz tarafından fark edilip okunacak.Her bilgi yazısının altında isteğe bağlı olarak reklamlı içeriği teşvik ediyoruz. Maksatbilgi ,ziyaretçilerinin %78’i organik yani arama motorlarından sağlıyor.Bu yüzden Google vs arama motorlarından da reklam verenin,reklamıyla ilgili bilgi yazısına ziyaretçi geliyor!Çünkü herhangi bir bilgi yazısı olarak okunabiliyor.Yorum yapılabiliyor! Ziyaretçi içeriğe ulaşıyor ve reklam olduğunu da anlıyor.Ama yine de okuyor.Hatta ve hatta ziyaretçi reklamlı bilgi yazısını,beğendiğinde Maksatbilgi üzerinden, sosyal ağlarda paylaşıyor!

İlgisini çekmek için bilgi yazılarında merak uyandırıcı ve öğretici bilgi yazılarıyla firmaların reklamlarını yayınladık. Sonuç olarak hem biz hem de reklam veren hemde ziyaretçi bu işten pay elde ediyor. Bizler reklam verenle aramızı iyi tutuyoruz.Reklam veren müşteri çekiyor .Ziyaretçi ise direk rahatsız olmadan bilgi içeriğini okuyor. Herkes mutlu!

icerik-bazli-reklam-maksatbilgi-icon MaksatReklam

Daha Önce Yaptınız Mı? Örnek Görebilirmiyim?

Tanıtım ve rehberim projelerimizle daha önce yeni reklam birimimize yakın örnekleri olmuştu.Tecrübemiz ve yenilikçi ekibimiz ile yeni reklam birimimizle yeni aldığımız reklamlar aşağıdaki gibidir. İnceleyebilirsiniz! 

Reklamlarınız Bu şekilde olacak Video

 MaksatReklam

   MaksatReklam’a kaydolan bütün reklam verenlerin reklamlarını buradan bakabilirsiniz!

MaksatReklam’a reklam veren firmaların son  reklam yazıları;

  1. Muğla İnce Memed Temizlik >>İnce Mehmed Temizlik
  2. İş Stresini Atmak ve Kendinizi Yenilemek İçin Yarı Fiyatına Oteller Burada >> Tatil Com
  3. Çelik Ranza İnşaat Ranzası, Şantiye Ranzası
  4. Kolay ve Rahat İngilizce Öğrenmek İçin 3 Adım >> Admitad
  5. Jinokomasti Nedir? 

Sürekli Çalıştığımız Bazı Reklam Firmaları,Bir çok Kez Reklamları Yayınladılar!

icerik-bazli-reklam-maksatbilgi-icon MaksatReklam

Nasıl Başlarım?

MaksatReklam ile içerik bazlı reklam alımını gerçekleştirmek için aşağıdaki gerekli bilgileri doldurmanız olacak. Bizler size sözel bir içerik yazıp sizin bilgilerinizi gireceğiz.Reklamınız yayınladığında,bize iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden size bildirimde bulunacağız. Düzeltme istenmesi durumu göz önünde olduğundan,reklamınız sizin kontrolünüzden sonra yayınlanacak.

Haydi Başlayalım!

Reklam Başvuru Formu

  • MaksatBilgi,MaksatReklam'a Reklam verecek olan asıl kişi ,bilgilerini doldurması gerekir.Geri dönüşlerde ilgili kişiyle görüşülecek veya irtibata geçilecektir.
 

Doğrulama

 

(*) İstatistikler, Google Analiz ile elde edilmiştir.Bu reklamlar sadece Mayıs 2017 ayı için geçerlidir.İşbu istatistikleri görmek isteyen reklam verenlerimize rapor olarak gönderebiliriz.

(**) İstatistikler, Google Analizden elde edilmiştir.Bu rakamlar sadece Mayıs 2017 için geçerlidir.

yukarı