Teknoloji

Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!


Dünyada en çok kullanılan model olarak bilinen ve her zaman bir sonraki modeli merakla beklenen iPhone’nun 10.yıl modeli olacak olan iPhone 8 modelinin sızıntıları devam ediyor.En son gelen sızıntıya göre bizlere sunulacak olan model bu olacak gibi görünüyor.

iPhone 8 ile ilgili bütün gelişmeler bu sayfada olacaktır.Yeni güncelleme olduğunda aşağıdaki başlıktan takip edebilirsiniz!

Bildiğimiz gibi her seneki iPhone modellerindeki, sızıntılarda çıkan modeller ile tanıtılacak olan model,aynı oluyor neredeyse… Hatta geçen seneki 3,5mm jack girişinden tutunda çift kameraya kadar bütün yönleriyle ilk önce duyulan sızıntılardaki modelle tanıtılan model arasında pek bir fark yoktu. Her seneki gibi bu senede böyle olacak gibi.

 Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!

Benjamin Geskin , geçen günlerde bir aracın içinde görüntülenen iPhone 8 görsellerini paylaşmıştı. Benjamin Geskin, sızdırdığı bu iphone 8 görselleri , Phone 8’in üretildiği Foxconn’dan gelen bir CNC modeliydi. Bu sızdırılan görüntüler ise  iPhone 8’in bileşenlerini gösteren şematik çizimlerle devam etmişti.


 

 Yeni sızıntıya göre iPhone 8 yatay yerine,dikey kamera ve ekrana entegre Touch ID ile geliyor

 Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!
Geskin’in sızdırdığı görsellere göre iPhone 8’in önü ve arkası camdan oluşuyor. Bu camın etrafında ise paslanmaz çelik bir çerçeve mevcut. Önceki raporlar iPhone 8’de paslanmaz çelik bir çerçeve olacağına işaret ediyordu.

 Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!

Cihazın arkasında parmak izi okuyucunun olmaması, sensörün ekrana entegre edileceğini gösteriyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo’nun dün son raporunu yayınlamasına dayalı olarak Benjamin Geskin, twitter hesabından Apple’ın Touch ID’yi ekrana entegre ettiğini iddia etti.

 Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!

iPhone 8’in iPhone 7 ile aynı kalınlıkta (7.1 mm) olacağını iddia eden Geskin, sızıntılarına iPhone 8’in anakartının, A11 yongasının, taptik motorun, bataryanın ve lightning portun olası yerleşimini gösteren şematik görseller ile devam etti.


 Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!

Bu şemaya göre, yeni iPhone’da USB-C‘nin olmayacağını söyleyebiliriz. Geskin, anakart görüntüsünün % 70 doğru olduğunu söylüyor. Görselde en dikkat şeylerden birisi iPhone 8’de iki ayrı pil kullanılması. L şeklinde görünen pil, muhtemelen 3000 mAh den daha büyük bir kapasiteye sahip.

Galaxy S8 ile sıkı bir rekabete girecek olan iPhone 8 ‘de neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip olacak. Son görsellerden anlaşıldığı üzere tasarım anlamında iPhone 8‘i Galaxy S8‘den özel kılan şey, Touch ID’nin ekrana entegre olması. Olumsuz bir çok kullanıcı görüşüne rağmen Apple, arttırılmış gerçeklik için iPhone 8’de dikey kamerayı tercih edecek gibi görünüyor.

Benjamin Geskin, paylaştığı görsellerin doğru olduğu konusunda oldukça iddialı.iPhone 8 tanıtıldığında ilk sızıntıları benim paylaştığımı hatırlayacaksınız ve bana olan güveniniz artacak diyor. Unutmayalım ki 13 Mart 2016’da iPhone 7 tasarımını doğru olarak paylaşan Benjamin Geskin’di.

16 Mayıs 2017 iPhone 8 Plus Görselleri

iPhone ‘nun yeni çıkarılacak olan 10. yıl modeli için yeni görseller ve sızıntı fotoğrafları gelmeye devam ediyor!

İşte son gelen görselleri;

 

 

 

Kaynak: shiftdelete.net

Rahat İngilizce INT Merakla Beklenen iPhone 8 Tüm Yönleriyle, Apaçık Sızdırıldı!

İş Yerinize veya Web Sitenize Müşteri Gelmiyor Mu?
Çözümü Bulundu! Kazanmaya Şimdi Başlayın!bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı