MaksatReklamlar

Ne kadar Suya Batarsa, O Kadar Fazla Kaldırma Kuvveti Sağlayan,Swimfin Nedir?Nereden Alınır?
SwimFin Nedir ile Başlayalım…

swimfin-nedir Ne kadar Suya Batarsa, O Kadar Fazla Kaldırma Kuvveti Sağlayan,Swimfin Nedir?Nereden Alınır?

SwimFin Tükçe adıyla Yüzgeç anlamına gelir.Bir eğitim aracı, bir su üstünde kalma yardımcısı ve çok eğlenceli bir su oyuncağının bir araya toplanmış halidir.

Sadece ve her zaman sırtta (ağırlık merkezinin üstünde) bulundurulur. Bu şekilde kullanıcıyı suda “asılı” durumda tutar – fotoğraflardan görülebileceği üzere, doğru (tavsiye edildiği şekliyle) kullanıldığı durumda kesinlikle çocuğun dengesini bozmaz ve batmasına izin vermez.

SwimFin hayal gücünü çalıştırır ve oynamayı çağrıştırır. Çocuklar bir SwimFin giyer giymez daha aktif olurlar ve oynamaya, kendilerine güven geliştirmeye, öğrenmeye, denemeye ve en önemlisi tüm bunları yaparken NEŞE dolmaya hazır hale gelirler!

SwimFin ilk ders başlamadan önce bile, yüzme öğrenme sürecinde psikolojik bir rol oynar. Çocuklar SwimFin’in kendilerine verdiği emniyet ve güven duygusuna bayılırlar, hemen suya girmeye ve eğlenirken öğrenmeye motive olurlar.

İşin Sırrı Ne?

SwimFin ile ilgili en önemli şey şu: Ne kadar suya batarsa, o kadar fazla kaldırma kuvveti sağlar. Bunun anlamı, kullanıcı suyun içinde dikey pozisyondaysa, SwimFin neredeyse tamamen suyun içindedir ve maksimum destek sağlar. Kullanıcının vücut pozisyonu yüzme durumundaki gibi yatay hale geldikçe, SwimFin suyun dışına daha fazla çıkar ve verdiği desteği azaltır. Böylece kullanıcı yüzme konusunda ilerledikçe, giderek daha az oranda destek alır ve stili gelişir.

Bunun yanında, Swimfin hiçbir zaman şişirilmeye ve söndürülmeye ihtiyaç duymaz, patlama riski kesinlikle yoktur ve simit, kolluk gibi yüzme yardımcılarının aksine yüzme için kullanılan kol ve bacakları kesinlikle engellemez.

Swimfin satın almak ve daha detaylı bilgi için Tıklayın


Bu bilgi yazısı ReklamAction&Swimfin tarafından yazılmıştır.

İlgili Bilgi:  Burcu Esmersoy'un Önerisi

Ayda 1.000TL Kazanabilirsin! Profilini tamamla,Anketleri doldur ve kazanmaya devam et!


bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Alakalı Bilgiler:yukarı