Maksat Güncel

Nejat İşler’den iyi haber

nejat

Acıbadem Bodrum Hastanesi’nin Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavisi süren oyuncu Nejat İşler’e sanatçı dostlarının yanı sıra, hayranları ve siyasi partilerden ziyaretçi akını dün de devam etti.

Son güncelleme: 22 Ocak 2014 00:16 Mynet haber bugün 7.744.628 defa, bu haber 6.136 defa okundu.

Bodrum’da sahneleyecekleri ‘Nehir’ adlı tiyatro oyunu öncesinde ünlü oyuncular Ayça Bingöl ve Canan Ergüder de hastaneye gelip, İşler’i ziyaret etti. Ayça Bingöl, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, İşler’in durumunun iyiye gittiğini öğrendiklerini söyledi.

İşler ile birlikte rol alıp almadıkları yönündeki soru üzerine ise Ayça Bingöl, “Oynayacağız inşallah, çıksın bakalım. Şu an tedaviye yanıt veriyormuş. Ailesi ile de görüştük. Onlar da daha iyiler” dedi.

 

Oyuncu Fatih Artman, Muğla Sıtkı Koçman Ünivesitesi eski Rekötürü , CHP Muğla ve Bodrum Gençlik Kolları üyeleri de İşlek’i ziyaret edenler arasındaydı.

Hastaneyi ziyaret edenler arasında yer alan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar ise İşler’in Türkiye’de sevilen bir kişiliğe sahip olduğunu anlatarak, “Ünlü sanatçımıza acil şifalar diliyoruz. Yapacak başka bir şeyimiz yok, elimizden gelen dua etmek. Sağlık durumunun öncekinden biraz daha iyi olduğunu öğrendik. İnşallah iyiye gidiyor. Düzeleceğini umut ediyoruz. Allah’tan ümit kesilmez ama bize verilen bilgi olumlu yönde” şeklinde konuştu.


zor-duruma-dusmekzor-duruma-dusmek
MaksatReklam

Paraya Sıkıştığınızda Sizi Kurtaracak Tek Şey!
Size Güzel bir haberimiz var!
İhtiyaçlarınızı karşılamak ve anında paraya ulaşmak için tek yol.


MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı