Alışveriş

Nike’ın Kendi Kendine Bağlanan Ayakkabısı HyperAdapt 1.0 Satışa Sunulacak!

Nike sonunda bir efsaneyi gerçeğe dönüştürüyor. Kendi kendine bağlanan ayakkabılar yakında satışta.

nike-hyperadapt-1-0-satisa-cikiyor

Nike sonunda beklenen hamleyi yaptı ve ”geleceği ayağımıza getirdi”. Bildiğiniz gibi efsane bilim kurgu serisi Back to the Future 2’de Marty geleceğe, 2015 yılına gidiyordu. Marty’nin 2015’te karşılaştığı çoğu teknolojik şey aslında bir nebze gerçeğe dönüşmüş durumda. Hatta bu haberimizde filmin öngördüğü pek çok teknolojik üründen söz etmiştik.

İşte bu teknolojik ürünlerden biri de Nike’ın kendi kendine bağlanabilen ayakkabısıydı. Birkaç ay önce Nike, filmdeki bu teknolojiyi gerçeğe dönüştürecek sistem üzerinde çalıştığını duyurmuştu. İşte bu çalışmalar sonuç vermiş durumda. Karşınızda kendi kendine bağlanan ayakkabı Nike HyperAdapt 1.0 !

Ayakkabı tahmin ettiğiniz gibi ayağınızın ölçüsüne göre kendini bağlayabilmekte. Ancak istediğiniz durumda ayakkabının yan kısımlarında bulunan tuşlar ile bağcıkların sıkılığını da ayarlayabiliyorsunuz.

nike-hyperadapt-1-0-satisa-cikiyor1

Aslında bu ayakkabı Nike’ın benzer sistemi sunduğu ilk ayakkabı değil. Nike daha önceden de Back to the Future’daki ayakkabısına benzer ayakkabılar üretmişti, fakat bu ayakkabılar daha çok ”özel üretim” şeklinde olmuştu. Yani bir seri üretim söz konusu değildi. İşte HyperAdapt 1.0 bu konuda seri üretime geçilmiş ve tüm kullanıcılar için satışa sunulacak ilk ayakkabı olma özelliğini taşımakta.

nike-hyperadapt-1-0-satisa-cikiyor-nike-2016

Nike’ın yaptığı açıklamaya göre ayakkabılar bu yıl içerisinde sahiplerine kavuşacak. Üç farklı renk seçeneği ile sunulacak olan ayakkabılar ilk etapta ayakkabılar, Nike’ın fitness portalı Nike+ üyelerine satışa sunulacak. HyperAdapt 1.0’ın fiyatı hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Kaynak: Nike

yeni-yil-agaci-ucuzyeni-yil-agaci-ucuz
MaksatReklam

Yılbaşı Yaklaşıyor!Sizin İçin Küçük Bütçeyle,Büyük Şeyler Alacağınız,Sanal Dükkan Keşfettik!

Yılbaşı Süsleri,Yılbaşı Hediyeleri ve Parti Malzemeleri Kadın hediyelik ürünleri çok ucuza gidiyor!

Bu bilgimiz de dikkatinizi çekebilir:  Lady Gaga Konserini Canlı Yayınla izleyin
bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MAKSATREKLAM

yukarı