Teknoloji

Orbit Downloader 4.1.1.18 (Reklam Yok!!! Casus Yazılım Yok!!!) İndirHemen hemen Bütün Kişisel Bilgisayarlarda hepimizin ihtiyacı olan programlardan biri de Dosya indirme Programı.Orbit Downloader ,Bilgisayarı yormadan siz diğer işlemlerinizi yaparken o sessizce çalışıyor ve çok da hızlı indiriyor.

Orbit Downloader 4.1.1.18 Orbit Downloader 4.1.1.18 (Reklam Yok!!! Casus Yazılım Yok!!!) İndir

Orbit Downloader ;

Orbit Downloader 4.1.1.18 , En yeni ve en son sürümüdür.2013 EKİM 11 Tarihli olarak zaten aşağıda vereceğim link de Lisanslı ve ücretsiz resmi sitesinde basitce indiriyor ve kurulumunu da basit bir program.

Orbit Downloader , Reklam veya Casus yazılımı bulundurmayan Dosya indirme Programları rasında nadirlerinden dir.Ayrıca kullanmak ta çok basit şimdilik türkçe versiyonu yok ama aslında buna da pek gerek yok çünkü iki kalem inglizce bilen biri bie programı anında çözebiliyor.Programın internetten Hızlı bir şekilde indirme işlemi yapıyor.Rakip firmaların programlarına göre 4 kat daha hızlı ve Bilgisayarın işlemcisini asla yormuyor.

Orbit Downloader ile internetten ; video müzik dosyalarını Myspace’den dosyaladığı gibi indiriyor. Aynı zamnda da dosya paylaşım sitelerinden de maksimum hızda indirmeye çalışıyor (Tabi free indirirken size verilen limit vardır o limite kadar)

Aşağıdaki link Resmi Orbit Downloader Sitesinin Linkidir.
Orbit Downloader 4.1.1.18 (Güncel .11 Ekim 2013)

 İlgili Bilgi:  Steve Jobs filminden,ilk uzun fragman yayınlandı

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı