Teknoloji

PlayStore’da yeni yıl indirimi var!


Sony PlayStation®  yeni yıla girerken yaptığı indirimle oyun tutkunlarının yüzünü güldürüyor. PlayStation®3 ve PlayStation®Vita oyunları, 49 TL’den başlayan indirimli yeni fiyatlarla sunuluyor.

Sony PlayStation®, yeni yılda oyun tutkunları için özel bir kampanya sunuyor. Heyecan verici PlayStation® dünyasında yeni maceralara yelken açmak isteyenlerin yüzünü güldürecek kampanya, içlerinde oyun dünyasının en popüler aksiyon oyunlarından God of War: Ascension’ın da bulunduğu 10 adet PlayStation®3 ve PlayStation®Vita oyununun, 49 TL’den başlayan indirimli yeni fiyatlarıyla tüketiciyle tekrar buluşmasını sağlayacak.

1387977066_11362gowfinallogotreatmenteng.jpg PlayStore'da yeni yıl indirimi var!

Kampanya kapsamında PlayStation® 3 için God of War: Ascension 89 TL’ye; All Stars Battle Royale ve Little Big Planet: Karting 49 TL’ye,; PlayStation®  Vita için ise Uncharted: Golden Abyss ile Resistance: Burning Skies69 TL’ye; Unit 13, Little Big Planet, All-Stars: Battle Royale, Wipeout ve Gravity Rush 49 TL’ye indirildi.

İndirimli PlayStation® oyunları, Sony Center’lar ile Teknosa, Media Markt, Vatan, Overgame ve Mavi Bilgisayar mağazalarında yeni yılda yeni maceralara atılmak isteyenleri bekliyor.


AliExpress'de %80'e varan indirimler sizi bekliyor.Tıkla ,İndirimi Yakala!

Buraya Günde Sadece 1,99TL'ye Reklam verebilirsin! Nasıl olacağını görmek için Tıkla!


bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı