Maksat Bilgi

Televizyonun Yerini İnternet Aldı.

Televizyon izlemek Yerine İnternetten İstediğini İzlemek Daha kolay hale geldi

televizyonun yerini internet aldi

Youtube’un Sahipleri de , gelecekte televizyon izlenme oranının daha da azalacağını ilişkin açıklamalarda bulunmuşlardı.

İnsanların Yaşama hızı gittikçe artması ve bu hıza televizyonun yetişememesi aslında işin bir diğer nedeni.Diğer nedeni ise Teknolojinin ve tüketim toplumu olma sebebiyle ve buna ayak uydurmak istemek , yeni sansürsüz veya sınırsız olması işin iştahını iyice kabartıyor.

Televizyonun karşısına ancak diziler veya haber talk show , beğenilen programlarında izlenme oranın azalması bunun yerine video paylaşım sitelerinin tıkla izle mantığı ve istediği zaman bilginin (içeriğin) elin altında olması insanın hızına daha çabuk adapte olmakta.

Benim gibi işten eve evden işe monoton bir yapının hayatımızın içinde olması da buna ek olarak örnek verebilir ve neden gösterebiliriz.Aslında işin diğer bir yönü de var ; Televizyon kanallarının artık daha çok sansürlü olması ve bir programın diğer bir kanalda benzeri olması ,Dizilerin uzun ve iştah vermemesi,Talk show veya eğlence programlarının az ve kalitesizliği ,Televizyonun artık izlemekle zaman harcamaktan başka bir şeyin olmadığını insana fark ettiriyor.Bunun yerine bir video paylaşım sitesinde dizi vs izlemek ve en önemlisi istediğini istediğin zaman ve istediğin şekilde izlemek insanı televizyondan uzaklaştıran nedenlerden biri olabiliyor.

Eminim Ki gelecek 20 yıla varmadan Tv izlemek artık tarihe geçecek gibi görünüyor.

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı