Oyun

Tom Clancy’s The Division’dan muhteşem bir tanıtım videosu!

Oyun dünyasının en iyi geliştiricilerinden Ubisoft, geçtiğimiz aylarda Snowdrop Engine ile geliştirmeye başladığı TomClancy’s The Division için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan tanıtım videosunda Snowdrop Engine‘in yapabileceği şeyler tanıtılmış durumda. Pek çok oyun motoronun başaramadığı şeyleri başaran, bunu en iyi şekilde yansıtacağı iddia edilen Snowdrop Engine‘in özellikleri geçtiğimiz saatlerde yayınlanan tanıtım videosuyla ortaya çıktı.

1386587588_waterstreetviewweb100155.jpg

Tom Clancy’s The Division‘un oyun içi görüntülerinin yer aldığı videoda reklam tabelasına yapılan ateş ve kurşun deliklerinden sızan güneş ışınları, araba farının çatlayan camları, mevsim değişmleri ve yansımalar… Bizleri etkileyen oyun motorunun oyun içinde neler çıkartabileceğini gözler önüna seren bu videoyu muhakkak HD Kalitesinde izlemenizi öneririz.

Tom Clancy’s The Division‘un yeni nesil konsollar, PlayStation 4 ve Xbox One için bu yıl içerisinde görücüye çıkarak, piyasaya sürülecek. İyi seyirler.yeni-yil-agaci-ucuzyeni-yil-agaci-ucuz
MaksatReklam

Yılbaşı Yaklaşıyor!Sizin İçin Küçük Bütçeyle,Büyük Şeyler Alacağınız,Sanal Dükkan Keşfettik!

Yılbaşı Süsleri,Yılbaşı Hediyeleri ve Parti Malzemeleri Kadın hediyelik ürünleri çok ucuza gidiyor!

Bu bilgimizde dikkatinizi çekebilir:  Hadise
bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MAKSATREKLAM

yukarı