Filmler

“Tron” Efsanesinin devamı geliyor!

tron-films-olivia-wilde-Garrett-Hedlund

Olivia Wilde ve Garrett Hedlund,serinin üçüncü filmi için bir araya geldi!

 

1980’li yılların kült bilim kurgu filmi olan “Tron” serisinin üçüncü filmi için düğmeye basıldı.2010 yılında ,”Tron: Legacy” adıyla sinemaya dönüş yapan büyük yapım ,efsaneye üçüncü film bu yıl çekilmeye başlıyor!

Disney yetkililerinin verdiği müjdeye göre ; Tron: Legacy‘nin başrollerinde göz dolduran Olivia Wilde ve Garrett Hedlund da vardı. 2010’da çekilen devam filminin yönetmeni Joseph Kosinski de üçüncü film için tekrar görevlendirildi.

Dünya çapında 400 milyon dolar hasılat yapan Tron: Legacy‘e bir devam filmi çekilmesi için şimdiye kadar birçok farklı grubun çalıştığı bildirildi. Müjdeyi veren yetkililer her ne kadar kesin bir tarih vermese de filmin 2015 sonbaharında çekilmeye başlanacağı kulislerde konuşulmaya başladı.

İsterseniz serinin ikinci filmi olan “TRON: LEGACY “nın fragmanıyla bir  hatırlayalım:

TRON: LEGACY Official Trailer

Kaynaklar

Kaynaklardan toplanarak derlenmiştir.

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

Yukarı