Foto Galeri

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Daha Önce Görülmemiş FotoğraflarıUlu önder Mustafa Kemal Atatürk, 1881 yılında Selanik’te doğmuştur.Atatürk,  yaşamında bir sürü zorluklarla karşılaşmış,ülkesi ve milleti için en zorlu görevlerden bile asla geri adım atmamış ve gözünü kırpmadan milletinin bağımsızlığı için her türlü fedakarlık,mücadele vermiştir.Atatürk Türk milletine bağımsızlığını kazandırmış işgal devletlerinden kurtarmış liderdir.Bu liderin bugünlerde ismini çok duymasak ta bizim için yaptıklarını,bizim için çektiği çileleri herkesin bilmesi ve öğrenmesi gerekmektedir.

Ulu önderimiz Atatürk’ün daha önce görülmemiş fotoğraflarını görmüştüm. Bende hiç düşünmeden, siz değerli okurlarımızla paylaşmak gerektiğini düşündüm. Atatürk’ün biyolojik ölümü(10 kasım 1938) olsa bile bize bıraktığı fikirler,ileri görüşlülüğü (bunu hiç kullanmasak ta),ilkeleri ve inkılapları paha biçilemez.

İşte O fotoğraflar;

Bu arada hiç görülmemiş diye yazılıp,çizilip baktıktan sonra ben bunları görmüştüm diyorsanız? Bu bilgi yazısının öneminden daha da güzeldir…

 

İlgili Bilgi:  Sinem Kobal

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı