Webmaster

Web Site “SEO” ve Hit Arttırmak İle İlgili Önemli ÖnerilerWeb Sitesi Olanlar Buraya Dikkat! Önemli Site Ve İşlevleri.

dogal-seo Web Site

dogal-seo

Web Sitenizin Hitini arttırmak ile ilgili olarak Bir blog veya forum veya herhangi düz yazı tipi portal gibi yazı yazmanız ve genelde orjianl kendi yazılarınızla organik hit çekmeniz bence en iyi olanı ve Google Amcamızın en sevdiği şey.
Çünkü Google sizin başka sitelerden bir metni bir fotoğrafı herhangi bir içeriğin adını değiştirip veya biraz oynayıpta kendi sitenizde yayınlamanızı fark ediyor ve sizi değil de orjinal bağlantıyı google aramalrında ön sıralarda tutmayı hedef alıyor.

İşte bu yüzden Vereceğim siteler sizi ancak alexa da veya 3. şahıs kişilerin (sizler gibi site sahiplerinin) de üye olup bu sistemde sitenizin alexa da veya bazı reboot sitelerde adınızı yükseltmek anlamında bir katılım organizasyonudur. Hit arttırmanın aslında temel yolu iyi bir seo yani organik hit ve orjianl içerik barındırmak!Örneğin bir “x” sitesinde en az %60-%70 orjinal içerik barındırarak hitinize hit katabilirsiniz.

Şimdi gelelim Hitarttırmak için yan uygulamalara yani vereceğim önemli siteye (LÜTFEN YUKARIDAKİ METNİ DİKKATLE OKUYUN) vereceğim site sizin sitenize google dan organik hit çekmeyi çoğaltan bir sistem olmayıp sadece ALEXA GİBİ SIRALAMA SİSTEMLERİNDE SİTENİZİ TANIMAK ADINA YÜKSELTMEYİ HEDEFLER. Google dan hit çeker mi sorusuna ise tabi ama bu organik hit olarak orjinal yazınız varsa bunu biraz daha hızlandırabilir!

1- Hitleap

Gayet başarılı bir sisteme sahip ve premium müşterisi olduğunda inanılmaz derecede hit almanızı sağlıyor.Ayrıca hitin nereden geleceğini seçebiliyor ve organik mi yoksa sörf ile mi geleceğini de seçebiliyorsunuz.Ayrıca oturum sürelerini de ayarlayabiliyorsunuz.Bunun için önce kaydoluyorsunuz.Daha sonrada mail adresinize gelen bağlantıyı tıklatıp web sitenizi ekliyorsunuz.En sonunda ise sitenizin onaylanma süreci kalıyor.Bu süreç 1-5 dk arası değişebiliyor.Bu onaylama süreci, benim şimdiye kadar gördüğüm bu tarz sitem sitelerinde, en kısa süre.İlgili Bilgi:  Wordpress Teknoloji ,Magazine ve Haber Sitesi Teması

Hitleap’a Kaydol

Get Traffic Web Site

2- Websyndic

Hem preminium hem de otomatik kredi kazanarak sitenize sörf ile ziyaretçi getirmenin bir diğer yolu.Websyndic
autosurf Web Site

Websyndic’a Kaydol

3- Hitcanavarı

Bu site Yıllardır var.Bir zamanlar ben de kullanıyordum başka sitelerimde şimdi de bazen maksatbilgi içinde kullanıyoruz ama az kullanmayı dikkat ediyoruz çünkü “bu ve buna benzer sistemler İyi bir SEO İçin Dezavantaj yaratabilir.”Bu yüzden fazla kullanmamaya dikkat edin.

>HİTCANAVARINA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

4- Hitarttırma

Bu sitede aynı hitcanavarı gibi 3-4 yıldır hit arttırmak ile ilgili çalışmaları olan bir site.Aynı zamanda Hitcanavarından farkı 30 saniye ziyaret eden kullanıcıları sitede zaman harcatması.Hitcanavarı ise 15 Saniye zaman harcatıyor.Bu yüzden Google reklamlarınız açısından Hitarttırma sitesi tam size göre!

>HİTARTTIRMAYA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

 

MAKSATBİLGİ WEBMASTER SERVİSİ

Not:Devamı olukça eklenecektir.


musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı