Filmler

World of Warcraft filminin ilk Fragmanı geldi!Dünyayı kasıp kavuran World of Warcraft’ın  İlk oyunu 1994 yılında yayınlanan ve o günden bu yana çok geniş kitlelere ulaşan Warcraft serisi sonunda film olarak karşımızda! Hatta fragmanı da aşağıda !

World-of-Warcraft-film-2015-afis World of Warcraft filminin ilk Fragmanı geldi!

Legendary Pictures ve Universal Pictures, Blizzard Entertainment’ın global fenomenine dayanan, dünyaların çatıştığı destansı macera Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmini beraber hazırlıyor.

Filme bakaca olursak; Bir zamanlar dünya çapında yaklaşık 10 milyon oyuncusu bulunan çevrimiçi oyun Worl of Warcraft evreninde geçen filmde oyuncuların yakından tanıdığı Durotan ve Anduin Lothar olacak.

Orklarla insanlar arasındaki mücadeleyi konu alan filmde Sir Anduin Lothar’ı Vikings dizisinden tanıdığımız Travis Fimmel canlandırıyor. Orkların ana karakteri olan sürgündeki Frostwolf klanının şefi Durotan, ailesini ve halkını Gölge Konsülü’nden kurtarmak için savaş veriyor. Durotan’ı ise son olarak Fantastik Dörtlü filminde rol alan Tobby Kebbell canlandırıyor.

World-of-Warcraft-film World of Warcraft filminin ilk Fragmanı geldi!

Filmin gösterime gireceği tarih, Yıldız Savaşları serisinin 7. filmi olan Güç Uyanıyor’la çakışmaması için Haziran ayına ertelendiği öğrenildi. Film 6 Haziran 2016’da izleyiciyle buluşacak.Fragmanı

https://youtu.be/OiuRogi5Oyc

Kaynaklar:  TRT Haber,Karnaval

İlgili Bilgi:  Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

musteri-cekmek
MaksatReklam

İşletmenizin Reklamı Burada Olsun!

Yaptığınız işi başkaların fark etmesini sağlamanın en kolay ve en ucuz yolunu sizler için seçtik.


Yorumlar

yukarı