Otomobil

Yeni Peugeot 308 2014

Peugeot tasarımcıları ve mühendisleri tarafından tasarımı tamamlanan yeni Peugeot 308 hatchback (HB) 2014 yılının başında Türkiye pazarına sunulacak. Peugeot açıklamasına göre, firma tasarımcıları ve mühendisleri, yalın ve modern hatlara sahip yeni Peugeot 308 HB’i tasarladı. Yeni modüler platform EMP2 (Efficient Modular Platform 2) sayesinde, Peugeot 308‘e kompakt boyutlar ve hafifletilmiş bir ağırlık kazandırıldı.

Yenilenen Peugeot 308‘le rekor seviyede CO2 emisyonları ve yakıt tasarrufuyla yeni bir sürüş deneyimi sunulurken, araç yalın iç mekanı ve Peugeot i-Cockpit adı verilen yenilikçi kokpitiyle keyifli bir sürüş imkanı sağlıyor. Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyerinde tanıtılan ve satışı 12 Eylül 2013 günü Fransa’da başlayan aracın Türkiye’de 2014 yılının başında pazara sunulması planlanıyor. Ayrıca yeni Peugeot 308 uluslararası pazarlara satışa yönelik olarak ileri vadede Çin‘de de üretilecek.

1381156702_yeni-peugeot-308-2014-1.jpg

Avrupa pazarında satışların üçte birini temsil eden stratejik C segmentinde yer alan araç, yeni müşteriler kazanmak için tasarım, sürüş deneyimi, verimlilik ve kalite gibi 4 önemli temaya dayanan tasarımıyla güçlü ve farklı bir alternatif olarak konumlanıyor. Araçta kompakt boyutlar ve azaltılmış bir ağırlık sunulurken, özellikle geniş iç oturma alanı ve bagajı hedef müşteri kitlesinin beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

                 En güncel Peugeot 308 galerisine gitmek için tıklayın!
1381156831_yeni-peugeot-308-2014-03.jpg
MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı