Maksat Güncel

Yılbaşı Sepetleri,Artık ramazan paketi gibi olacak!

Her yıl marketlerde, yılbaşına özel hazırlanan paketlerde, bu yıl hükümet bir değişiklik yapıyor! Bu yılbaşından itibaren artık yılbaşı paketlerinde tütün mamuller ve alkollü içecekler olmayacakmış. Yani ramazan aylarında dağıtılan paketlerin bir benzer gibi yılbaşında,yılbaşı paketi adını alacak artık!

yilbasi-paketi

Bilgi yazımızın detayına inince aslında yukarıdaki yazan bilgilerin dışında burada size yazacağımız şey kim ve nasıl yasaklandığı şeklinde olacak ve geliyor!

Anadolu Ajansın haberine göre; Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun, Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 19. ve 20. Maddelerinin Uygulanması ile İlgili Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurulu Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.Buna göre, kurumdan alınmış perakende tütün mamulü ve/veya alkollü içki satış belgesine haiz perakende satış yerlerinde satışa sunulan yılbaşı sepetlerinin içerisinde tütün mamulleri ve alkollü içkiler yer almayacak.

Kaynak: AA

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin

misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı