Teknoloji

Youtube Red , 28 Ekim’de Başlıyor!

Youtube Red  sayesinde, internete gerek olmadan videoları izleyebilmenizi sağlayan bir servis.Youtube bu servisini 28 ekim’de ABD’de hizmete sokmaya hazırlıyor.

youtube-red-28-ekim-de-yayinda

Youtube Red, kullanıcıları bu sayede videoları izlerken, reklamları görmeyecekler.Aynı zamanda offline (çevrimdışı) olarak videoları izleyebilecekler. Ayrıca bir diğer güzel özelliği ise videoları direk bilgisayarına indirebilecek.Bu sayede de zaten videoları internet olmadan izleyebileceksiniz. Tabi bu hizmetleri kullanabilmek için 10$ gibi bir ücret ödeyeceksiniz.

Türkiye’de ne zaman yayınlanacağı konusunda belirlenmiş bir tarih bulunmuyor.

Bu konuyla alakalı olarak bildiğiniz üzre,Spotify’ın ücretli (preminium) üyelik servisini başlatması ve bunun yanında ayrıcalıklı hizmetler vermesi diğer internet tabanlı hizmet veren medya şirketlerini bu yana doğru çekmeye başladı. Zira 75 milyondan fazla kullanıcısı olan Spotify’ın 20 milyon ücretli (premium) kullanıcısı bulunuyor.

Konuyla ilgili video:

Kaynak: Karnaval

swimfin-nedirswimfin-nedir

MaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirinMaksatReklam-ile-reklaminizi-kisa-sure-icinde-binlerce-kisiye-ulastirin
MaksatReklam

Reklamınızı,Binlerce Kişiye Duyurmanın 5 Tüyosu!
Bir işletmeniz veya web siteniz var.Yeterli sayıda kazanamıyor veya web sitenize ziyaretçi gelmiyor.Çok basit 5 ipucu ile bunu tersine çevirin


üye olmadan yorum yap

Bir Cevap YazınMAKSATREKLAM

GarantiBonus TR
Yukarı