Dünya

300 Spartalı 2 için yeni fragman geldi! (Rise of An Empire)

Tüm zamanların en çok beğenilen filmlerinden olan, hikaye kurgu ve efektleriyle kullanıcılara gerilim dolu anlar yaşatan 300 Spartalı filminin 2. yapımı için geçtiğimiz aylarda start alındığı belirtilmişti. Adının 300: Rise of An Empire olacağı netleşen film için Ağustos ayında bir fragman bile yayınlanmıştı.

Geçtiğimiz saatlerde kullanıcıların aşırı fragman istekleri nihayet ilk meyvelerini verdi. Dün gece geç saatlerde yayınlanan fragman sinema severlere adeta adrenalin pompalamış durumda. Filmin ilk yapımda olduğu gibi kaliteli efektlerle geleceği, hikaye ve kurgunun çok fazla değişmeyeceğini söyleyebiliriz.

1386341380 300 riseofanempire genel3 - 300 Spartalı 2 için yeni fragman geldi! (Rise of An Empire)

Frank Miller’ın kitabından uyarlanan ve 300’den (300 Spartalı) sonra yaşananları konu alacak olan filmde, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldikleri büyük Artemis Savaşı’nı konu alacak. Filmin baş kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ve Atinalı ünlü general Themistocles olacak.

Tüm dünyada 5-6-7 Mart 2014 tarihleri arasında vizyona gireceği bilinen filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.misafir-yazar-olmisafir-yazar-ol
MaksatReklam

MaksatBilgi'de Bilgi Yazarı Olarak İnternetten Kolayca Para Kazanmanın Nedenleri
Oturduğun yerden ,bilgi içeriği yaz hem popüler ol hem de bu işten para kazan!
HEMEN BAŞLA!

bir yorum bırak

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yukarı