Advanced SystemCare Pro 7.1.0 ile Bilgisayarınızı Kontrol Edin

 • Programın Adı: Advanced SystemCare Pro
 • Sürüm: 7.1.0.387
 • İşletim Sistemi Uyumluluğu: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8
 • Dosya Boyutu: 33.7 MB
 • Dil: Türkçe (Multilanguage)

Üretici Web Sitesi ve İndirme Sitesi : http://www.iobit.com/

Advanced SystemCare Pro 7.1.0(') Advanced SystemCare Pro 7.1.0 ile Bilgisayarınızı Kontrol Edin

 

Advanced SystemCare Pro 7.1.0 Advanced SystemCare Pro 7.1.0 ile Bilgisayarınızı Kontrol Edin

 

 • Advanced SystemCare PRO’yu kullanarak, bilgisayarınızın bakımını çok kolay bir şekilde bir kaç tıklamayla yapmanız mümkün hale geliyor. Programın sağladığı otomatik bakım araçlarının temel işlevleri spyware koruması, gizlilik koruması, performans ayarları ve sistem temizleme kapasitesi gibi pek çok alanda yer alıyor.
  Özellikle bilgisayarınızda nereden geldiğini bilmediğiniz dosyalara sahipseniz, sebebi belirlenemeyen performans düşüklükleri seziyorsanız ve uzun zamandır iyi bir bakım yapmadıysanız programı denemelisiniz.

  Ayrıca bilgisayarınızı kullanarak internette gezerken bıraktığınız izleri otomatik olarak temizleyen program kişisel gizliliğinizin korunmasına da yardımcı oluyor.
  Programın içerisinde 20’den fazla bakım aracı bulunuyor ve dilerseniz hepsini dilerseniz de teker teker deneyebiliyorsunuz. Bilgisayarınızın arka planında sessizce çalışan uygulama hem az sistem kaynağı tüketiyor hem de herhangi bir rahatsızlığa sebep olmuyor.

İlişkili Bilgiler

Etiketler

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Close