Oyun

Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

Son zamanların mobil dünyasında en çok kazanan oyun geliştiricilerinden olan Rovio Games hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ziyaret edilmiş, şirket hazırlığını sürdürdüğü oyun ve önceki yapımları için Tayyip Erdoğan‘a bilgilendirmeler yapmıştı. Şirketin yoğun bir gündemle üzerinde çalıştığı oyunun son rütuşları nihayet sona erdi.

Angry Birds adında getirdiği yeni oyunlarıyla bir devrim yaratan şirket, yine yeni yeniden bir oyunla daha karşımızda. Geçtiğimiz oyunlarda olduğu gibi duyurusunu çıkışından önce gerçekleştirdiği, mobil oyun severleri merakla bekleten o oyunun adı Angry Birds GO olmuştu. O oyun bugün Android, iOS ve Windows Phone için çıkışını gerçekleştirdi.

1385635868 angry birds go screen 3 - Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

Marketteki yerlerini ücretsiz bir şekilde alan oyun, hikaye kurgu ve yeni stiliyle kullanıcıların telefonlarında baş köşeyi almak için hazırlanıyor. Siz de oyunu hemen ilk indirip oynayanlardan olmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linklere tıklayarak marketinize gidip oyunu indirebilirsiniz.

İndirmek için aşağıdan seçin;

download android - Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!    Download on the App Store Badge TR 135x401 - Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!   windows store dan indir - Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

İlgili Bilgiler

Yorumlar için tıkla

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı